Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A je to tady.. Anu to netrvalo ani tak dlouho jako jiným partajím....
  • No Teda pane Faltýnek.....ale fuj! Jak ódesácké praktiky!
    • Nesnáším Kalouska,ale je to politik,kterému nesaháte po kuří oko.Jinak viz "t2".
  • Zase se našlo něco, čím se otřít o Babiše a ANO. Ubohost. Podle webu Veolie na 1060 měst a obcí a 25 průmyslových závodů využívá služby této firmy. Už od roku 1996 a teď to někdo objevil? Všechny ty smlouvy jsou pro náš stát nevýhodné a to není jenom o vodě.
    • Hitlerčík Bureš se snaží. I Adolf se před téměř sto lety snažil...
      • Zopakujte si základní školu.
  • Má takovou bolševickou držku a přitom se tváří jak svatej na mostě. Stejnej ksindl jako to slovenský prase. Asi mají na DAMU zaplacené kurzy přitroublého šklebení a výrazu absolutní nevinnosti. Na blbý voliče to platí, snaží se vypadat jako lopata z kolbenky a zatím ukradne co vidí.
    • Ještě moc kurzů musíte absolvovat do inteligenta.Máte vůbec poslední ročník ZŠ?Lidi,proč jim na tyto pitomé špeky naskakujete?
  • Tomu se mi ani nechce věřit, naši ANOinci přece makají pro blaho náš všech. Už aby bylo líp. *14* *14* *14*
    • Svůj sarkasmus si nechte do příštích parlamentních voleb.V těch nedávných Vaše partaj asi neuspěla.Nevzdávejte to.
    • Takhle to holt vypadá když se chce řídit stát jako (svůj) podnik. A to se tak zatím neřídí.
      ANO, bude líp. Ale komu... *1* *2* *15*
      • Bude-li ANO stát ekonomicky řídit jako podnik,bude nám hej.Demokratický prvek pak nedovolí zapomenout většina v parlamentu(122 hlasů).Co chcete víc?
    • bude až ty tu nebudeš
      • Jak to tady vidím asi se fakt nedožiji a vám přeji, ať jo ! *14*
  • Co taky očekávat od komunistického udavače a jeho poskoků ?
    • Kde to své přesvědčení berete?Já myslím,že jste mne u StB udával Vy.Vyvraťte to.Slovenský soud jasně prohlásil,že Babiš s StB nespolupracoval.Zrušení původního rozhodnutí na tom nic nemění.Neoblbujte lidi.
      • U tede je to jasný, ale Bureš chodil práskat aspoň za prachy, zatímco tebe pozval soudruh náčelník po každém pátém bonzu na kafe a dal ti novou. nažehlenou pásku PS-Vb.
        • Představ si chapče,že jsem vysokoškolsky vzdělán.Tvé hovadiny vybočují z lidského chápání,ale to oblbování lidí Ti získává hlasy neuvědomlých.Pokračuj,sám se zahubíš.
          • Asi vokovická Sorbona nebo VUML s titulem RSDr .
            • Lepší právnická fakulta v Plzni za víkend?
      • Jdi chrápat bolševiku a nevotravuj. Hovadin už jsi tady naflákal dost.
        • Na Tvé jedy ale nemám,příteli.
    • on v tom jede Drahoš?
      • Se ho zeptej na facebooku. co já vím. jestli jsi gramotný tak poznáš, že ten článek je o faltýnkovi. a jestli jsi tupej, tak někoho požádej, at ti to přeloží.
        • Vaše ubohost čišící ze všech příspěvků je bezmezná.Vy nejste negramot,ale ten zbytek zneužíváte plně.Tak v tom ke své škodě pokračujte.
      • Prý v tom jede jakýsi MAN. Dostal prý od Bureše bednu s flašek s Becherovkou. *15*
        • No, Man se Bechera zbavuje kvůli cukru. Teď spíš vodku s ruskýma bolševikama a nebo borovičku od Bureše. Prý z ní cítí les a hory .
          • To on dá jistě přednost vodce. Z té jsou cítit širé stepi.
            • Kořalovi je jedno co do sebe naleje . Třeba Okenu, hlavně že je v tom líh.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit