Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A ty patříš do Bohnic , když nevíš, že vše je prokázané.
  • Prodala ji ČSSD a tam Faltýnek v té době byl a v zastupitelstvu sedí do dnes
  • jane
    a je to opět tady, za všechno špatné co se kdy a kde stane, muže jenom jeden a to "největší gauner všech dob"všichni zločinci od kaliguly po sakašviliho, byli proti němu jenom břídilové
  • Pane něco si o tom zjistěte a pak vařte z vody ten váš guláš! O přípojky nešlo! Tzn. Dobrou noc
  • článek a vpodstatě o ničem. Jednou budeš dobrým profesionálním pisálkem nebo politikem.
  • Vynikající a pravdivé dávám + 10 pro Vogo.
  • Lepší právnická fakulta v Plzni za víkend?
  • Děsně vtipný a hlavně "originální jsi Tom231
  • že praskají potrubí, tak za to může třeba i pohyb horniny, mrazy atd. A taky komouši, co na to 40 let srali a nechali to zpustnout jako všechno co uchvátili. Hlavně bacha ať nepopraská potrubí tobě.
  • Asi vokovická Sorbona nebo VUML s titulem RSDr .
  • Tuto kauzu podrobně neznám, takže si ji ověřím.
    Ale jinak VEOLIA je francouzská firma prodaná ODS a spol. dříve než ANO Vyhrála volby.
  • ... zprávy.tiscali.cz je sociální ústav pro elitní českou demenci, zaslouží řád prezidenta ČR :)))
  • xxx
  • Pomozte TOM231,pak se ochudíte.
  • Vidíte to, já jsem Vám říkal, že jste již unavený ...
  • Nezlobte se, prosím, ale pro mně je technicky dost problematické v příspěvku zveřejňovat, co všechno mi v minulosti vadilo. Jinak bych Vám rád vyhověl, ale Vaše příspěvky nejsou zcela srozumitelné ...
  • Levikus
    Co si tedy já pamatuji, tak pokud jsi nebyl ve straně nemohl jsi ani na vysokou školu. Vzhledem k tomu, že bureš nějakou asi má a vzhledem k jeho funkcím, které zastával bych spíš odhadoval, že byl komanč na vládní úrovni a podle dochovalých dokumentů plyne i spolupráce s STB. Ten kluk vás krmí už pomalu od 70 let. Od komančů, přes mocného lobistu s rozsáhlým bisnisem s jakoukoliv polistopadovou vládou včetně vlády Zemana až po gigantickou korupci v kooperaci s ČSSD. A nyní jedeme dál a bude líp :).
  • Vy víte,kam byl osten mířen.Jsem stále chud a bez haléře.Unavujete mne Vy a typy Vašich přispivatelů.Že se nestydíte.
  • Představ si chapče,že jsem vysokoškolsky vzdělán.Tvé hovadiny vybočují z lidského chápání,ale to oblbování lidí Ti získává hlasy neuvědomlých.Pokračuj,sám se zahubíš.
  • Na Tvé jedy ale nemám,příteli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit