Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořádně sešel. A jak se přitrouble usmívá.
    • To není úsměv, jen dementní škleb.
  • Na nějaké velkolepé kalby na ruské ambasádě už to není, ale v klidu v penzi na odpočinku by mohl ještě pár let vydržet.

    Koho volit ale opravdu nevím.
  • Prezident Miloš Zeman se v úterý při svém projevu na slavnostním setkání u příležitosti oslav 100 let od vzniku Československé republiky na Pražském hradě tvrdě opřel do ministrů, kteří v roce 1948 svou demisí umožnili komunistický puč. Označil je za „blby”. Zkritizoval rovněž Alexandra Dubčeka, který se podle něj v roce 1968 „podělal hrůzou”.

    Opravdu chce někdo takového hulváta znovu volit...?!
  • ....tupý výraz březí krávy..........
  • No, já si zdravého člověka představuji poněkud jinak...
  • Takhle blbě se lucidní prezident nekouká, to mi nikdo nevysvětlí! *1*
  • Je to opravdu nezodpovědnost okolí Zemana, hnát nemocnou osobu do nové kandidatury. Na druhé straně se jim nedivím, nechtějí přijít o svá koryta ( Mynář majetek 100 milionů - odkud asi?) Všeci na Hradě kradnú, by řekl pán premiér Babiš...
  • To je zadel tak ten Becherovič přiblble kouká.
  • Všichni příznivci Miloše Zemana - uvědomte si, že je třeba přijít k volbám a volit tak, aby druhé kolo nebylo potřeba. Miloš Zeman může vyhrát už v prvém kole,pokud se voleb zůčastní více jak 60% voličů.
    • Opravdu si myslíte, že je u nás 60% dementů, kteří jsou schopni volit Zemana?
    • Správně soudružko, zvolme Emana a v květnu budou další prezidentské volby. Tak na co druhé kolo.................
      • Tipuji, že to bude mnohem dřív, sázkové kanceláře už prý připravují kurzy!
  • Pan Zeman je unavený a nemocný. Je mi líto, že ho takhle zatěžují a kéž by volby prohrál a šel na odpočinek. Hodně lidí by si oddychlo a národ by se nemusel za něj stydět.
    • Nespadnul jsi náhodou z měsíce? A na hlavičku? Aby se nakonec za tebe nestyděly tvoje děti pokud nějaké máš? Ikdyz nebyl by jsi jediný ,kdy dítě má dítě.
      • Můj milý, čím více budeš vulgární, tím se na tebe bude pohlížet jako na primitiva. I takoví do demokratické společnosti patří ale věřím, že máš na víc.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit