Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babiš si svůj majetek vypracoval prací i když ty miliardy také nechápu, ale jestliže se k němu přirovnala Jana Černochová, tak to má od počátku nakradené. Kolik jí je let a kde vůbec pracovala jestli vůbec.
    • Je to naprosto úsměvné, že si Babiš svůj majetek vypracoval prací. Normálním lidem jsou miliardáři právem velmi podivní. *12*
    • ostapkotab
      jana cernochova co to je za k#rvu ? neznam
      • Je to bývalá fuchtle toho policejního prezidenta Červíčka a starosta Úřadu městské části Praha 2.
    • Jak jsem četl o té parlamentní rozpravě, tak z toho vyplývá, že jd ejenom o žvanírnu, nota bene ještě neuvěřitelnách ODS áckých tupců s inteligencí houpacího koně, což krásně demonstrovala Černochová. Jestli ODS nemá inteligentnější členy, že musela do parlamentu dát na kandidátku takovouhle slepici, tak to už je opravdu vyprázdněná jako žaludek opilce po ránu...Jedinám štěstím pro zbytek sněmovny bylo to, že ji řídil místopředseda Filip, který namísto, aby se páral s diskuzemi hlupáků, tak to ukončil a bylo to...
    • Prací? No i krást je práce *1*
    • A tobě právě hráblo?
  • Právo: sebevražd přibývá lidé je páchají kvůli bídě a beznaději......a zloději jsou vysmátí......jak dlouho ještě?
    • ostapkotab
      ti zkurv€nci z medii tyto sr@cky zrejme pisi zamerne------pripadame jim malo nasraní *12*
    • Tak dlouho pokud se český ovčan tomu nevzepře jako Ukrajina a jeho lidé proti pokusu kolonizátorů z EU.
  • Andreji držím palce a mám z toho dobrý pocit,když dokážeš na..at tolik "ctitelů" *4*
  • Paní Černochová ať je zticha.Co předvedli ODS,to hraničí ze zlodějnou.Když někdo jiný(npř.p.Babiš)chce udělat pořádek,tak je to špatně.Ať aspoň nehážou klacky pod nohy. *12*
    • Babiš je ten pravej na pořádek ! cha cha cha *1*
  • Ten Mirda Kalúsku musí mít strachem tak staženou tu jeho exministerskou řiť, že by se mu do ni nedostala ani Jiřinka z Plzně, která si přesedla do jeho lavic v parlamentě. *1*
  • Když tak koukám na jeho fotku tak se ani nedivím,že má miliony.Dneska je všechno o informacích no a on jak je vidět vidí za roh!
    PS.Jinak jsem ho nevolil a jeho vizáš mě nevadí a že udělá zázrak taky nevěřím.Ale bohatí budou bohatší a chudí chudší to je kapitalismus a jiný kapitalismus nebude!
  • Myslím že ERA a SMRT KAPITALISMU mají také hnůj, ale v hlavě. Dříve se říkalo na.ráno.
    • Ty ale ve skutečnosti nemyslíš, primitive, jinak bys nenapsal takovou hrubku jako prase a co hlavně - ŽÁDNÝ ARGUMENT, tak drž ústa, když nemáš co říci.
      • Marně jsem hledal, kde jsem napsal špatně i nebo y, to by pak byla opravdu "hrubka jako prase". Pokud myslíš zapomenutou čárku před že, toto se nenazývá hrubkou, češtináři. Mimochodem, cos měl z jazyka českého?.Já to tipuju asi takhle: diktát tak za 3, sloh za 4, literatura 1-2, to se nechalo opsat od chytřejších spolužáků. U tabule to asi bylo horší.
        • Tipuju, ale nejsem pravičáckej hnůj, abych se tím zabýval. A odhady si nech. Větší blb než volič STBáka být nemůže
      • A jaký máš argument ty, mentále zaostalej?
    • To máš v palici ty troubo! Volič Stbáků bude radit co si máme myslet *16*
      • ERO. máš docela slušnou slovní zásobu, samozřejmě že jsem volil ANO a vůbec se za to nestydím. Nebo jsem měl volit kmotrovskou ODS, slabošskou ČSSD nebo bezpáteřní KDU-ČSL? Poraď mi prosím, když jsem takový trouba. Zatím všechny vlády od roku 1989 stály za ho.no, jenom pomohly tuhle republiku rozkrást a zadlužit. Podívej se na státní dluh v roce 1989 a dneska, vývoj nezaměstnanosti nebo počet chudých pod úrovní životního minima. Pokud jsi zastáncem toho, co se tady za ty roky "podařilo", tak si dojdi někam s hlavou, to v ní máš opravdu na.sráno!
        • Ano přesná ukázka tupce, který dokola volí zlo. Mimo jedněch komunálních voleb a doby kdy jsem byl na slovensku, tedy parlamentní volby v roce 1991 jsem vždy volil KSČM a nestydím se za to. Je to jediná strana, která si snad ponechává slušnost a morálku. Ostatní voliči jsou u mě tupci nejen ničící bezohledně ostatním život, ale i sobě. A tvůj problém je vážný. I malé dítě když se spálí už na to nesahá. A hle ukázka tupce viď článek nade mnou *16*
          • Nemám ti za zlý, že jsi volič komunistů, to je tvoje volba a nebudu ti za to nadávat do tupců, jelikož jsem docela tolerantní. Otázkou je, jestli by si tahle strana ponechala "slušnost a morálku", kdyby se dostala k veslu. Já osobně o tom dost pochybuju, vem si jak se prezentovaly ostatní strany a co předvedly, když se dostaly k moci.
            • KSČM se taky nepřekabátila, takže argument na nic a na h...
            • Já jí volil také,protože ta se přes noc nepřekabátila jako KSČ,která vlezla do všech ostatních stran.Navíc tam je zákon vlčí smečky a sebereflekce,což u ODS,ČSSD,FUJ 09,KDU není.
            • To já vím, jsem si toho vědom, ale dokud se to nezkusí, tak to nebudeme vědět. A zkazit už se tu mezi námi nedá. Ale díky za odpověď.
  • 1) Byl to člen KSČ
    2) Spolupracovník STB
    3) Rozvrácený rodinný život - rozvedený a žije na divoko s nějakou mladou vychytralou....
    4) Neumí mluvit česky - blábolí cosi nesrozumitelného
    5) Majetek nemohl pořídit z normální práce
    6) Jeho ANO je sbor rozvedených zkrachovalců !

    Kdybych byl ženou, tak se mu obloukem vyhnu ! ! !
  • Babiš hartusil, že mohl ležet na pláži - ale to by si pak nemohl šít zákony na míru a hrát si s rozpočtem. Holt nemůže mít všechno.
  • Anebo by mohl JÍT MEZI PŮLKY, to by uvítalo hodně lidí, tentokrát myslících.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit