Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Věštec,astrolog,etc rovná se šarlatán a podvodník,který ovládá psychologii a umí člověku navodit stav naprosté poslušnosti jeho mysli.Jen trouba by věřil že když měsíc bude v zákrytu s marsem přinese mu to bohatství a jiné kraviny.Holt lidská hloupost je nesmrtelná.A pokud bude,jako že bude přád,mnoho lidí se nemusí obávat o svou finanční budoucnost.Takže pozor na Jupiter a Uran. *1*
  • Žádné tapety? Malá Simonka nesmí na internet a hned je to poznat.
    Je 18:47. Tak to naše malá, zlobivá Simča sleduje večerníček. A po něm musí jít spinkat.
    To zas bude protestů, breku a slz, Ne a ne. Nekci. Mamka je zlá. *15* *15*
  • Věštění je staré jako samo lidstvo. Věštci, proroci a další oblbováci po sametu opět ožili, aby se naplno zhostili své klamavé činnosti a vytloukli z této obskurní činnosti maximální kapitál.
  • když začnou mudrlanti v televizi s vážným výrazem věštit počasí, říkám si, jak krásné povolání to je. Žádná zodpovědnost... Když to zase jako obvykle nevyjde, tak se nic nestane, předpovědí se stejně nikdo neřídí. Nějak postrádám smysl tohoto zpravodajství v tv
    • Svatá pravda. Každý zemědělec se podívá večer na oblohu a hned ví jaké bude zítra počasí. Když se podívám na schody do sklepa, tak tři dny dopředu předpovím počasí a nemusím poslouchat co nám řeknou rosničky s TV. Moc se mi líbilo počasí, před týdnem ve čtvrtek bude -14C zítra máme čtvrtek a kolik to asi bude? Bude to tak -4C.
      V době záplav jsem Pražákům hlásil, že přijdou větší pršky, než co byly před týdnem a že to Prahu spláchne, redaktorka z nějakého zpravodajství koukala, že jsem asi pomatený, taky se to stalo, stačilo se podívat na sedmý schod od sklepa. U nás v obchoďáku jsem řekl, přijdou do tří dnů záplavy dejte zboží do horních ragálů, nikdo mi nevěřil, prý jsou pojištěný. 1,5 m vody a zboží plavalo,
      Jinak každý mele a ničemu nerozumí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit