Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě že POT09 nevolila na 99,9%,ale jen na 95 to bych myslel,že jsem zpátky před rokem 89 i když co není může být od těchto panáčků,hlavně co se týče té "demokratůry"jak to trefně nazval K.Kryl. *10*
  • V úvodu článku je chyba, opravte to. Na základě vývoje po roce 89 většina čechů co má mozek ví, že jsou strany zkorumpované a napojené na kmotříčky z mafie. Itálie by se od nás mohla učit *16* *16* *16*
    • S tím plně souhlasím a myslím si, že je to ještě horší. Když jsem viděl ty vysmáté obličeje na kongresech ODS A TOP 09, tak se mi fakt otevírá sama kudla v kapse. Vždyť si z nás dělají jenom srandu, kradou, žerou, chlastají a "utěšují" dámy kolem sebe. ( viz již dříve Paroubek, Topolánek ( chlap s gulama ), teď Vondra se senátorkou. Samé mejdany a jejich výsledky. Už dávno by měli být za mřížemi - a když jsou basy plné, propustili by se na amnestii např. bouračky atp. a místa by se tam pro ně našlo... *16* *16* *16*
      • Srandu si dělají komunisté, považují se za demokraty a jejich strana má na svědomí nejvíce lidských životů, více než nacisti
  • Bingo *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit