Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • My taky nejsme nejbohatší, ale dovolenou v ČR si můžeme dovolit. Ono když se člověk uskromní, tak ta dovolená není zas tak drahá. Koupili jsme si stan , spacáky, na dovolené vařím v kotlíku, takže nám stačí jen základní suroviny, ze kterých bych vařila i doma a zaplatit si parcelu na stan nestojí svět.

  • XERXES

    Taky nejsme zrovna nejbohatší, takže jsme se na dovolenou k moři s dětmi vydali až když té nejstarší bylo 7. Takže není nemožné si na dovolenou našetřit, ale člověk se musí uskromnit a urovnat priority.

  • Když jsme za komunismu neměli na dovolenou, tak jsme seděli doma na p.deli.

  • To já taky nemám. Chtěl sem jachtu ale stojí to mega na tejden. A nějaký paštikaření v Chorvatsku to neni dovolená ale nucené ubytování po požáru domu.

  • Je třeba zajet do Mostu za cigány a ti poradí, jak na celoroční placenou dovolenou.

    • V jejich případě celoživotní placená dovolená...

  • "Nízkopříjmové domácnosti" a "dovolená mimo domov" - to jsou mi moudra.

    Člověk s nízkým příjmem si může udělat rekreaci za domem na poli a stanovat. Stráví dovolenou mimo domov a statistika je nahraná. 

    Lidé, kteří nemají peněz nazbyt (z různých důvodů) mají jiné starosti, než spekulovat nad tím, kde se vyvalit přes dovolenou. Tak to bylo, je a bude. 

    To zase v EU objevili Ameriku. 

  • Pokud jsem na sociálce tak nemůžu chtít ještě dovolenou , nebo zkopírujeme utečence v Německu a Velké Británii neb někteří jsou tak "pronásledováni" v rodné zemi že tam frčí na dovču a ještě za prachy původního obyvatelstva hostitelské země .😎

  • Za bolševika na dovolenou - s pobytem mimo domov - nemělo 90% domácností. 

    Sice byly "rekreace ROH", ale každý neměl náladu se podřizovat předepsanému

    programu, bez možnosti trávit volný čas s rodinou podle svého... 

    • Tondo každý víkend si se  mohl  courat lesy do pondelního rána , ok vyjma vojenskýho prostoru a k moři tě stejně nepustili a na dovolenou ROH si se mohl vykašlat . Kolik si lidí postavilo chaty ? Dnes čumí do mobilu až vyletí bitcoin a čekají co jim nabůlikuje Seznam a Elon  .😎

      • Sbíraje houby při své pouti z Vyššího Brodu do Horního Dvořiště, byl jsem na zastávce tehdejší ČSD překvapen hlídkou Pohraniční stráže (cca 3 km od státní hranice), která mne - zřejmě na udání místního občana - legitimovala a chtěla vědět, co tam dělám...

        Tedy také - courat po lese - ... 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit