Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen ať se děti učí. V dnešní době je to potřeba. Já jsem se učila anglicky a pak až na střední německy. Z němčiny si pamatuju nula nula nic a z tý angličtiny to taky není žádná sláva, takže to doháním teď. Byla jsem v práci povýšená, ale musím ovládat angličtinu. Chtěla bych se přihlásit do nějakého kurzu a taky jsem si našla audioknihu zamilujte se do angličtiny , tak na sobě potřebuju rychle začít pracovat.

  • josef.chmela

    Abych šel s dobou, tak bych podporoval pro děti volitelnost chodit či nechodit do školy. Máme svobodu volby, tak proč ne. Ať si vyberou. 😀

  • Podle úrovně pravopisu,gramatiky a spisovnosti češtiny mi přijde že se vyučují všechny jazyky,ale čeština ne.Mám na mysli mediální řeč a spisovnou češtinu.Současná média hovoří a píšou komunistickým dialektem a lžou,urážejí a ponižují právně chráněná jména a klidně o mužích píšou v ženském i středním rodu.

  • USA společně s VB a EU začali jednat o ukončení konfliktu na Ukrajině,bez přítomnosti

    Ukrajiny.

    .. a pak se psalo , " Mnichovská dohoda, o postoupení pohraničních území Československa Německu." O nás, bez nás ...

    ... bude se psát, " Ukrajinská dohoda, o podstoupení pohraničních území Ukrajiny Rusku. " O nich, bez nich ....

  • Je to rozumné - ne všechny děti mají totožné vnímání . . . 

    Zajímavé je, že zatímco jedna lingvistická skupina jazyků

    je pro děcko "nepřijatelná", v jiné skupině se orientuje

    a učí se ji velice snadno . . .  

    -----------------------------------------------------------------------------

    Ale od toho mají školy pedagogické poradce, aby to zjistili . . .

    Že tak nekonají - to je jiná . . .   

    • Janák, voni jsou chytrej a všemu rozuměj.

      • 내 엉덩이에 키스!

    • S tím souhlasím. Někdo se snadno naučí pět cizích jazyků a někdo má problém ovládnout jeden. Ale naučit se jeden nebo dva cizí jazyky tak, aby se jimi člověk dorozuměl a dokázal si přečíst základní texty, to snad dokáže každý průměrně inteligentní člověk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit