Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes jsem uronil slzu nad Janouškem než jsem si uvědomil,že musím žít v Absurdistánu.
  • Vězení by Janouška ohrozilo na životě...

    Co je to za blbost...?!!!

    Naopak - na svobodě by Janoušek ohrožoval životy nevinných lidí...
  • To asi kvůli vyvalování na kavalci a sledování Tv programů pro prvoky! Někdy to jistě může způsobit u takové "citlivé" duše újmu.
  • A kolik ho ty posudky stály? Jdu grcat!
  • aby pripadne " honorare " , za sesmoleny , urcite nestranny posudek , ktere prijdou
    ( predpokladam ze uz na tech uctech tedy jsou ) , na ucty tech mudrcu byly zdaneny.
    Jinak se Babis a jeho pucmidrat Silerova zvencne z danoveho uniku.
  • Ano teď už hrozí protože pokud tohle vidí spoluvězni tak ho dobijou pokud se vrátí
    • sazkova kancelar sazky jestli bude muset Kolibrik zpatky na krym nebo ne ?
      Dira v trhu pro prezidenta Horacka napriklad ......
      Ja osobne sazim ze nikdy se tam uz nevrati.
  • Kdo maže, ten jede. Na kolik přišlo Janouška to mazání "neúplatné" justice?
    Sakra, kdyby dementní důchodce si zapomněl koupit jízdenku a kvůli demenci zapomněl včas zaplatit pokutu, jejej to by se s ním nemazali.
  • Takže když ODSOUZENÝ LUMP nenastoupí po týdením volnu do vězení žádné pátrání po uprchlém vězni, ale čeká se co napíše nějaký úplatný znalec a zda doporučí radší zůstat na svobodě??? to si dělaj z lidi srandu ne? Babiš to teda vede!!!
    • to ale z tebe zas vypadlo moudro! Panečku to jsi zase uhodil hřebík na hlavičku! Takže takto ty to vidíš z mýtinky od lesa? A zas něco napiš.
  • A já myslel, že mu bude udělen trest odnětí svobody a ne galeje. V případě galejí chápu obavy o jeho zdraví, ale mít takové obavy u dnes udíleneho trestu, tedy u odnětí svobody, mi přijde hloupé. Jediné co mu hrozí jsou proleženiny a i to není jisté.
  • Ale komu by tato situace vadila? Kdo by obrečel že tento úskočný a podlý darebák by natáhl ráfy.Naprosto každý si pamatuje jak ožralý na plech plantá něco před svým autem policistům. Nájezd do ženy provedl vědomě a takovým způsobem že mohla klidně zemřít. V procesu se mrskal jak kapřík jakože on nic. Takže hochu klidě v base natáhni ráfy. Nikdo neřekne ani ň. Naopak.Většina lidí s případem obeznámena bude suše konstatovat "konečně". Hochu jsi jeden z mála po kterém "neštěkne ani pes". Momentálně jen zabíráš místo v justičním systému.
    • A myslíš, že jeho trápí to, že by nikomu nevadilo, kdyby natáhl ráfy? *1*
      On má jiné starosti.
      • Kulihrachu BTW, proč kradeš nick? *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit