Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kvůli nedostatku injekcí odložili ve Vietnamu popravy, čeští komunisté před rokem 1989 by o injekce požádali bývalý Sovětský Svaz
    • Je škoda že ti ho nedali provokatére !!!
  • Trest smrti JE potřebný, jen pseudohumanisté to nevidí.
  • Není problém se vrátit k tradičním usmrcovacím prostředkům. A rozhlásit, že je to díky EU
  • Já bych jim v rámci humanitární pomoci ty injekce dal.Klidně se může uspořádat sbírka-rád přispěji. A EU se zákazem poprav bude mít jednou velký problém. Co s člověkem který opakovaně po propuštění z vězení zavraždí někoho nevinného?? jedině popravit, a pro deseti a vícenásobné recidivisty? kamenolom,stavba silnic a železnic,úklid lesů a řek a pod. Proč to svinstvo živíme z našich peněz??? Před r.89 to takové nebylo,takže EU se svým kapitalismem a našimi vládními přisluhovači ať jdou tam kde končí záda.
    • Za ty už mrtvé bych jim poslal ty od nás ať se zbavíme těch lumpů. Tam když policie najde pěstírnu konopných rostlin, nebo varnu pervitinu, výrobnu cigaret a podobně tak se neptají.
      Tady dělají že nerozumí česky.
    • Ježiši kriste..když jsem v novinách četl že jsou i lidé omezení a s podprůměrnou inteligencí a že jsou to ti co se i nejvíc projevují, nevěřil jsem...až do ted...:(
      • Že jo. Tak si to myslím po přečtení Tvého příspěvku. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit