Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • felix.julec

    Je vidět,že v Rakousku jsou s inkluzí dál než v Česku.

    Něco podobného nám v ČR do školství ordinovala jeho bývalá ministryně Valachová.Ještě,že už skončila.I bez inkluze zde máme dost trubek a to nejen ve školních lavicích.//Stačí si přečíst třeba hlody "Občana"//

  • Že lid chce chléb a hry, a vláda která mu to dá se tak jistí proti nadměrným lidovým nepokojům, to věděli už staří Římané a Řekové. Dnes tedy v modifikované podobě - řízek a fotbal. A pokud by ten řízek muslimskému dítěti v mateřské školce vadil, tak ho nemusí jíst, že ? Aspoň zbyde pro ostatní.

    A jen tak mimochodem: Řízek je obvykle vepřový, takže to není ten nejzásadnější problém vlivu spotřeby masa na životní prostředí. Prase totiž není přežvýkavec, takže nekrká a neprdí tak velké množství metanu. Takže v těch školkách rozhodně spíš ten řízek než biftek, zabijí se tím dvě mouchy jednou ranou - dětem v Rakousku se nebude odpírat národní pokrm, a navíc to prospěje klimatu.

  • Nojo, někde se rozdávají řízky, jinde koblihy.

    • Pane Občane, zapomínáte na tašky, které rozdávaly modré straky především důchodcům, žlutá trička od lidovců, kytky od socanů, propisky od TOPky a tak.

      Jenže Vy pořád omíláte koblihy. Pokuste alespoň pro jednou měřit všem stejně. 

      Ale chápu, že si tady děláme trochu legraci. Prostě Seppové mají na řízečky....


      • Ale pane kolego, proč taková podrážděnost? To je přece obvyklé, že před volbami se sliby slibují a blázni se radují. A k tomu se dávají malé pozornosti. No a Babiš rozdával koblihy a pokud by můj příspěvek četl, tak by se tomu nejspíš zasmál. Komunisti za rudé totality nerozdávali nic, ale kdo nešel k volbám, měl problémy v zaměstnání, jeho děti se nedostaly na školu atd. A komunisti také slibovali, že vytvoří budoucnost, kdy "každý bude pracovat podle svých schopností a každý si bude brát podle svých potřeb".  Tzn. neschopný lenoch bude lenošit a brát si podle své chuti. 😍

        • Můj příspěvek neměl za cíl vyvolat přednášku o komunistech  Psal jsem to s úsměvem. Pořád totiž hystericky omíláme koblihy. Pan Babiš nebyl v tomhle vůbec originální. 

          • Ale vůbec to není hysterie. Mně to naopak od něho připadá jako docela vtipný nápad. Horší je, že se najdou tací, kteří ho volili jedině nebo hlavně proto, že dostali tu koblihu. I když nepochybuji, že se našli i tací, kteří koblihu snědli a k volbám nešli.  😍

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit