Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • V ČB byla jasná obloha, tak jsme se na ně šli podívat za barák těsně po půlnoci. Viděli jsme jich během 15min.několik. Létaly od severovýchodu směrem na jihozápad. Většinou kratičké průlety přímo nad hlavou, dvakrát jsme viděli jak za sebou zanechaly jasnou čáru a jednou jsem viděl proletět něco většího v délce asi jako souhvězdí Velký vůz.
    • Tak to asi byla zápalná láhev. Co myslíš Ferko? *1*
  • Já jsem viděla. Jednu, ale pěknou. Folmava. :)
  • Tak jsem od 22 hodiny koukal vyjeveně na jasnou oblohu. Za 30 minut nic. Nevím, ale na naší obloze neproletěl ani ohnivý pták na - tož meteorit.a to ještě roj čeho? Neměly to být třeba včely? ale ty v noci nelítají. Že by opět nějaká kachna? Tu jsem taky neviděl. Asi jsem stál na blbém místě, dneska si stoupnu o metr vedle.
    Milan Rytíř
    • A hledí jste měl pane rytíři Milane zdvihnuté? To, že nebylo nic vidět by mohlo být tím... [;>))
    • ty kokotiku *16* *16*
  • nebe je skoro bez mráčků tak snad bude se na co koukat.
  • Tak asi nic neuvidíme. Škoda.
  • iod dne co jsem dočetla Den trifidů. se podobné "zajímavosti" nekoukám. Faktem je že nevíme co to vlastně vidíme.. a původ by mohl být jako v knize... lítí tam těch "amerických výdobytků" asi dost. připomělo mi to , když psalki že až nyní.. bude amerika pomáhat o d vyčistění americké jedy co házeli za války tuším v koreji na svrchované území... joo amíci...půl století se tam báli a včil hanba jim...
    • ach jo, ty jsi hloupá
    • možná by jsi se měl/a naučit nejprve psát, kdoví co jsi vůbec četl/a :-/
      • přečti si na Českých novinách článek ... USA začaly ve Vietnamu odstraňovat AGENT Orange užívaný za války v 1961-1975.. defoliant byl rozprašovaný na 73000m3. No a v té knize je o oslepnutí lidí po pádu družice s chemickými produkty ... no a násl.
        • a jak to souvisí s Perseidy ?? *3*
    • a co tím chce autor říci ????????? tedy jako ty... *13*
      • přečti a uvidíš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit