Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten tečka je komunista, napsal mi to v mailu.
  • Ten tečka je prý Rom!
  • I kdyby ses tečko po...al a dělal stojku na uších nic s tím neuděláš, Kcharl už je v čudu i se svými revanšisty a poskoky, Budeš poslouchat pana Zemana, to je nyní tvůj otec!!! *14* *14*
    • Pan Zeman je tvůj nejvyšší představený a ikona, ke které budeš 5 let vzhlížet!,,
  • Ten tečka je prej vyléčenej alkoholik, říkal mi to chlap z Plzně kterej prej ho zná....
    • Je to vyléčenej alkoholik a taky je to Romák, k tomu se mermomoci nehlásí, vobejda!
  • Pro jistotu ještě jednou:
    Jirko alias Roberte. i kdyby ses po...al a dělal stojku na uších nic s tím neuděláš, Becherovič se na hradě konce funkčního období nedočká. Buď se uchlastá nebo bude vypráskán pro pohrdání Ústavou. Moje matka by se nikdy nespustila s takovým ožrlou a hospodským povalečem, takže to můj otec být nemůže. Původ mého otce sahá někam jinam. *14* *14*
  • I kdyby ses tečko po...al a dělal stojku na uších nic s tím neuděláš, Kcharl už je v čudu i se svými revanšisty a poskoky, Budeš poslouchat pana Zemana, to je nyní tvůj otec! *14* *14*
    • Jirko alias Roberte. i kdyby ses po...al a dělal stojku na uších nic s tím neuděláš, Becherovič se na hradě konce funkčního období nedočká. Buď se uchlastá nebo bude vypráskán pro pohrdání Ústavou. Moje matka by se nikdy nespustila s takovým ožrlou a hospodským povalečem, takže to můj otec být nemůže. Původ mého otce sahá někam jinam. *14* *14*
    • Pan Zeman je tvůj nejvyšší představený a ikona, ke které budeš 5 let vzhlížet!! *14* *14*
  • No jak jsem už uvedl. Nesvéprávní nesamostatní bolševici se bojí, že ten jejich nesvéprávný kladeč věnců, kterého si vybrali za vůdce svého stáda, za svého fýrera, že do konce svého období nedopresidentuje. Buďto se uchlastá nebo bude vypráskán pro pohrdání Ústavou. A tak se neustále ujišťují, že Becherovič bude strašit na hradě na věčné časy a nikdy jinak. Možná se opravdu stane hradním strašidlem. *1* *1* *1*
  • Kdybych měl po ruce tečku tak vím naprosto přesně co by padlo, pořádná facka která by ho vrátila do reality blba jednoho.
    • A ta by mlaskla, to jo!! *15*
  • Nesvéprávní nesamostatní bolševici se bojí, že ten jejich nesvéprávný kladeč věnců, kterého si vybrali za svého fýrera, že do konce svého období nedopresidentuje. A tak se neustále ujišťují, že Becherovič bude strašit na hradě na věčné časy a nikdy jinak. Možná se opravdu stane hradním strašidlem. *1*
  • Tak co tečko, už jsi padl na držku, určitě ano, s tebou hnoji nebude mít nikdo slitování odtáhnou tě na smetiště nebo tě dají sežrat divokým kancům!!
    • To to tečka : Neměj obavy, nejsem alkoholik a nemám psa, který by mi shrnoval koberec nebo stavěl do cesty skříň. Od bolševiků samozřejmě žádné slitování nečekám, ty zrůdy žádné slitování nemají jak ukázali za komunistického holokaustu. *3*
    • Tečka jako správný komunista se posral, poblil a vstoupil do lihových milicí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit