Přejít na výpis diskuzí

'Víno pro mamku' zaplavilo net aneb Matky našly symbol pro své vyčerpání

29.4.2018 9:37
red 11 příspěvků

Na chvíli, kdy děti večer usnou, se těší většina žen s malými dětmi. Pokud neodpadnou společně s nimi, mají konečně chvilku pro sebe - třeba se sklenkou vína. Fotografie a gify na téma matka pijící víno z obří sklenice zaplavily internet až tak, že lékaři bijí na poplach. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Říkat obrázku, že je to snímek je už nemoderní?
  "Miláčku, pošlu ti GIFY, anebo ti mám poslat v PNG, a také by mohla stačit má PN?"
  Ale vážně.
  Často pozoruji obtěžkané mladé ženy, které mají plození dětí jako zdroj příjmu, kouřící jednu cigaretu za druhou. To nikomu nevadí? Máme různé "sociálky", zdravotnictví na údajně vysoké úrovni, městské policisty, "poradce" a "asistenty", ale nikdo se k osvětě nějak nemá!
  Co pak s dětmi, které budou od mala trpět nemocemi dýchacího ústrojí, posléze rakovinami...
  • no snímek to NENÍ snímek dělá foták ne photoshop
  • Na nemocné děti a jinak handicapované jsou vyšší příspěvky od státu.
 • není nic lepšího , než narazit v hospodě na ožralou , zhýralou a nadrženou mladou matku *1*
 • Mladé matky jsou produktem tzv. demokracie, která tu existuje od roku 1990. Jsou to emancipované neschopné blbky, které nezvládají základní životní problémy. To za socialismu nebylo, alespoň né v takovém rozsahu.
  • ale dobře p í c h á j í do čtyřky , jedna perverznější než druhá . Manžel manažer v Praze , spousta volného času a roupy..Kočárek na dvoře a dvaocasy v hubě , jeden vkundě, další vprdeli. No není to krása , ta nová doba.
   • *1* *1* *1* *1* přesně
  • Za komunismu děti vychovávali rodiče a učitelé, kteří získali výchovu ještě za první republiky. Jenomže hnědí socialisti za
   Protektorátu a pak hlavně rudí socialisti za komunismu po puči v únoru 1948 zničili morálku vytvářenou po předchozí staletí a začali lidem vnucovat (i násilím), tzv. "proletářskou morálku", což byly zvyklosti ožralé líné lůzy s velkou příměsí zvyklostí nájezdníků z východních stepí. A


   po r. 1990 teď máme generaci vychovanou v duchu té komunistické "morálky".


   Dřív bylo cílem ženy vdát se, mít děti a starat se rodinu. A teď tady jsou ty zmalované namyšlené blbky s vypasovanou p.delí (aby přilákaly samečka, aby je oplodnil), které děti považují za přítěž, ještě takhle kdyby v rámci emancipace mohli děti rodit muži.
   • Stále ti tady připomínám, že jsi nemocný a zakomplexovaný. Jdi se léčit a nepiš tu stále ty tvé úchylné kraviny o komunismu.
 • Naprostá většina mladých matek se nevyzná v ušlechtilém pijáckém umění. Alkohol je dobrý přítel, ale zlý pán... Nejhorší jsou abstinenti.
 • kšeftmani využijí každou příležitost kde mohou vytřískat prachy a slepice jim na to skočí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit