Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ukol znel jasne - Bartu znemoznit, znicit a zavrit. Za kazdou cenu.
  • Pan Barta je poradny frajer.Vitku dekujeme!Preci pokud nekdo ziska odposlechy takovych prazskych hnoju jako byl Bem a Janousek tak to zasluhuje obdiv.Kdyby se to neprovalilo tak nase hloupa PCR by s tim nepracovala.Byl by to pro ne komplikovany ukol a to oni nee.
  • navedl sem jednoho kluka tak,aby nafackoval tomů dtuhýmu.hahaha *16*
  • Navádění - co to je. To znamená zřejmě když řeknu !Babiši skoč z okna! a on skočí tak mě zavřou. No to máme teda systém - teď již věřím, že Drát pokud půjde k mezinárodnímu soudu tak za takové důkazy zaplatíme jako daňoví poplatníci Drtátovi sta milióny a právem i když je jasně dacan. To snad je možné za takovou kvalifikaci činu dát vazbu jen u nás a možná v Severní Korei.
  • To mi mozek nebere ! Jak může "civilní hov.do bez hodnosti" k něčemu navádět zpravodajského důstojníka ? V prvé řadě bych potrestal toho, kdo z hňupa udělal zpravodajce !
  • Zločinec Janoušek je trestně stíhán nebo páchá další zločiny pod dohledem policie,BIS.Řekne nám už někdo po pravdě pravdu.
  • Tentokrat se nebizi otazka:Nac tento zkundystat vubec ma tuto sluzbu,ktera absolutne nekona!
    Existuje totiz paragraf:Zabraneni trestnemu cinu!
    Proc tato sluzba nezabranila rozkradeni zeme???Nejde pouze o nakyho Janouska s Bemem!!!
  • hlavně že přepisy odposlechů z kauzy Rath byly plné noviny, to vynesl kdo ?
  • Je zajímavé, že pan Bárta je pohnán před soud za to, že přispěl k osvětlení praktik kmotrů. To je skutečně nečestné a hodné odsouzení. Nebýt této hnusné aktivity, tak by bylo tiše po pěšině...po odposleších....Odsoudit, zavřít až zčerná. Karel
  • je videt jak mame debi.ni policii.zkorumpovana policie si vždy neco najde.ja bych je taky navadel aby mi dali informace o zemanovi atd....jaky pan takovy kram.....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit