Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A zas to bude jak s Gripeny.Všem je třeba zašít kapsy.Jak u McDonalda.A klidek pohoda.
  • Pokud to bude platné znění předpisů tak snad. Jestli to bude jenom oscanovaná sbírka, tak to už tu máme a aby se v tom pr... vyznalo. Ale proč, proboha nepřevzít nějaký právní systém, který už existuje? Ověření úplnosti by bylo podstatně levnější.
  • pořádek musí být
  • Jo jo, samozřejmě... Zase další many many pro spříznění. A nikdo nevzpomene, že to byl tuším Mlynář co už tohleto kdysi dávno provedl,. a bylo to funkčnější než ten registr, protože to dělali programátoři, co tomu rozuměli, ne nynější rychlokvašky. Pak to nějakej id i ot zrušil avy se vydělávalo i na netu. A pro spříznění duše do kapsy. Holt to jsme celí my... fujtajxl....Objevovat objevené - akorát za miliardu.. cifix
  • zajímá mne jedna věc já nikoho nesmím točit a šmírovat.to je protizákonné a hrozí mne i vězení.tak jak je možné že stát může?na ulicích je pomalu víc kamer jak osvětlení?
    • všem mínusákům :okrádáte se o svobodu
  • vanhorne
    "a nepovedené registry vozidel, zavádění sociálních karet a další nesourodé experimenty"
    Tak to bude tresnicka na dortu.
  • Je to zase jenom jeden veliký tunel na peníze. Sbírka zákonů a vyhlášek již desetiletí funguje , ale je to placená služba.
    Za stovku za stránku budu scenovat jako čert taky. *16*
    • Scanovat mohou i studenti práv "ze z Plzně" a zdarma! Marku, Řápková, Langere...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit