Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na živnostníky je kladeno více a více příkazů, daní a poplatků, občas to začíná být až neunosné. Já jsem si po pár letech řekl dost, založil jsem si přes https://www.ioffshore.cz/ offshore společnost a většina problému se mě tak rázem netýká.

  • Z článku:"Osoby samostatně výdělečně činné neboli OSVČ dostali od této vlády zase jako dárek omezení výdajových paušálů na jeden milion korun. Není to sice vyloženě likvidační změna, ale je to rozhodně zhoršení podmínek pro řadu podnikatelů..."

    Zde se nabízejí dvě otázky:
    Může použít výdajový paušál OSVČ, která je plátce DPH?
    Kolik je limit pro povinný přestup mezi plátce DPH?

    Jo, a když se jedná o: "Osoby samostatně výdělečně činné neboli OSVČ", tak jedině dostaly, že.
  • Z výkalů se už platí DPH, tak se bude platit také z "kurev". *1*
    • Také by mohla být spotřební daň z preservativů, na tom by se vydělalo! *2* *2* *14* *14* *14*
  • mellys
    Německo chce daně z koček, prej když se platěj daně ze psů, tak proč ne z koček.. *1*
    • Není to můj kocour, sám se ke mě přidal! *1*
  • Ano, souhlasím s pisatelem článku.
    Babiš a Sobotka systematicky likvidují drobné živnostníky a podnikatele. Babiš totiž jak z pozice velkého podnikatele, tak z pozice vysokého státního úředníka, potřebuje, aby tito lidé dělali pro něho a na něho. Jedná se totiž vesměs o lidi pracovité, inteligentní, samostatně uvažující, schopné nést riziko a schopné velkého pracovního nasazení. S těmi stávajícími zaměstnanci a úředníky to, až na výjimky, moc nevytrhne *3* .
  • Předloni ukradli živnostníci na daních 10 mld. Ostatní to museli za ně zacvakat. Jo to se to žije když nám ostatní platí daně!!!.
    • 10mld tyjo kolik Čapích hnízd za to mohlo bejt postaveno! šmejdi živnostencký oni to krátili na daních utratili mezi sebou kupovali výrobky z tvojí firmy díky nim tě ještě nevyhodili zaměstnanče bo měli zakázky přitom místo toho ty prachy mohli jít státu a ten je nejlepšejší hospodář stát už by ty mld spravedlivě rozdělil dálnice by mohli bejt klidně i dražší a s menší životností bo by na jejich nové anové opravy a co peněz by zbylo na dotace.... *1*
    • sklapni ruskej smrade, ze sociálních dávek vám nic nestrhnou
      • víme sajmon, nztrhnou
  • Kdo protestuje proti EET,ten určitě nemá čisté svědomí. Platí to hlavně o " politicích" z TOP09
    nebo ODS.Je přece známo,že podvody a korupce byla pro ně běžná činnost.
  • máš zaplacené daně ševče
  • teď ještě uvalej daň na PKD a bude se moct jít klouzat a to jsme zde na Tisacli taková dobrá parta
    • přééééééésně








      YEAH !!!
  • Komunismis a fašismus jedno jsou!
    • tak se vrať do školy a douč se to

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit