Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bezva, třeba si bude kardiak moct jednou nechat telefon.....
  • Asi tak. Proč může exekutor vymáhat víc, než skutečnou dlužnou částku. Že exekutor nebude mít možnost nově zabavit postel, je sice skvělý, ale problém se tím neřeší. Je třeba zabránit tomu, aby se z malých částek stávaly nesmyslně velké, a zejména u lidí, kteří se nemůžou bránit.
  • ostapkotab
    příspěvkem
  • ostapkotab
    dovoluji si plně souhlasit s Vaším příplěvkem
  • ostapkotab
    za minuly prispevek k tomuto tematu jsem byl bloknut a nyni tedy budu psat jiz jen takto :
    exekutoři ty nevěstky konečně utřou ústa,avšak nejlepší by bylo tyto nevěstky vyhubit *1*
  • Základní problém je proč jsou exekutoři soukromí podnikatelé a né státní úředníci jako před válkou?
    Prostě nejde ani tak o narovnání vztahu mezi věřitelem a dlužníkem, ale hlavně o ryto z exekuce.
  • lidi kupujte si pojízdný postele ty exekutoři neberou a můžete dynamicky putovat za prací i zábavou z místa na místo ušeříte za nájem.
  • Daří se nám zkrátka den ode dne lépe a lépe. Akorát nevím, jestli mezi ložní prádlo patří i pyžamo. Myslím ale, že mi exekutor nejspíš doporučí, abych chrápal nahatej.
  • http://www.krajskelisty.cz/stredocesky-kraj/5024-exekuce-na-29-tisic-kvuli-devadesati-korunam-nezaplaceneho-zdravotnickeho-poplatku-vinik-exministr-pavel-nemec-z-unie-svobody.htm
  • Proto volím KSČM.
  • Exekutory zavedl podvodník, lhář a vlastizrádce sobotka. Ten hnůj pospíšil pak umožnil zlodějům tuto činnost dělat bez kontroly.
  • Opět skutečně zásadní věc. Exekutory bych vyvraždil i s postiženými potomky. Chci aby vláda konečně zavedla majetkové přiznání a to zpětně od roku 1989. Pokud jej někdo nedoloží, oběsit rovnou, pokud nebude souhlasit, rozdíl si dotyčný odmaká v uranových dolech. To je zásadní!!!!!!!!! Hnojové zlodějský.
  • Hlasování politických stran pro exekuce v PS !Proč tu pakáž furt volíte?

    http://www.psp.cz/sqw/hlasy.sqw?g=24502
  • Co exekutor, to zločinec za podpory státu .tj vládnoucích šmejdů ODS, TOP09. socanů, VV. KDU ČSL, US, LIdem a dalších z m r d ů vládoucích.

    Smrt demokacii !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • mě stači když mne nechaji kvér *1*
  • netřeba mít dluhy, stačí rok dva bez práce,dva tři měsíce po špitálech,půl roku nezaplacené inkaso a už je tu exekutor,raz dva
  • ZLODĚJI NICKU, a taky tě učil krást?
  • Bydlení člověka by správně nemělo nikdy podléhat exekuci. To co se provádí dnes je zhovadilost, kdy i za bagatelní nebo smyšlené dluhy exekutoři vyhazují lidi z vlastních příbytků na ulici.
  • To jsou (post)komunisti.
  • ZLODĚJI NICKU, už jsem se ptal kam budeš Karla volit a jak to souvisí s tímto článkem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit