Přejít na výpis diskuzí

Vláda projedná návrh rozpočtu SZIF na příští rok

21.11.2012 9:30
9 příspěvků

Vládní kabinet se dnes bude zabývat především návrhem státního rozpočtu na příští rok. Ministři ale budou také jednat o návrhu rozpočtu Státního zemědělského intervenčního fondu (SZIF) na příští rok či Zásadách státní lesnické politiky. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jen sledujte jak se na televizních obrazovkách snaží ovlivnit tu většinu národa cenzůrou na internetu a výroky že většina žáků vysokých škol se zase přidala k vládě kapitalistických hyen jenž parazitují na nás většině co je živí osud kadáfího a čaučeska je nemine
  • kalouskovci se v součané době vychvalují pomocí pánbíckářů jak vyčurali s většinou národa a aby to nebylo tak okaté tak tu většinu které se nelíbí jak lide jenž nemají co do pusy a rodiny s dětmi ,lidi jež mají zdravotní omezení a občany většinu jenž podnikatelé stát abankovní sektor denodenně okrádají i jejich ůspory označují za nástup komunysmu a veřejně zesmě šnují ve všech veřejnoprávních televizích časopisech a dávají posměšně zě ůstavní soudy co rozhodlo je pravně v porádku a nikdo to nezvráti ale dočkají se opaku a běda vládě která pohrdá většinovým názorem .!!!!!!
  • Člověku je hned na blití kdyř vidí to pako vylízaný Kalouskovo.
  • Bez zprovoznění dostatečného počtu katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.
  • Před volbami do parlamentu Nečas ohlupoval národ,že ODS nedopustí další zadlužování této země.Pro uvedené odesácké lumpy tedy není zadlužení země o sto miliard žádným dluhem.Proto bude třeba,až se dostane tvrdá levice k moci,provést tvrdé znárodňování a měnovou reformu.Jinak se z cesty ke státnímu bankrotu nedostanem.
  • Ministrant financí, chemik Kalous je ten pravý co zachrání lid, když to stačil se zloději za 23 let rozkrást. STOP TOP
  • Vláda? To je ta banda zlodějů?
  • Kolik dal bez řečí do pokladnic aparátu EU, NATO, na žoldáky a jejich výbavu na agrese, na restituce církve, která má žít skromným životem v prostých kutnách a kázat pod stromem, na léčení cizinců když naše děti musí o takové peníze žebrat v TV nebo zemřít, na léčení feťáků a cikánů, na své nehorázné platy a odměny......... A zločince dáme do parlamentu, tunelářům směšné tresty a nakradený majetek si dál užívají. Je to sv...... .
  • to je spravny kradousek. vybere 100kc, ale utrati 150kc a jeste daruje cernokneznikum. uz sam nevi komu by do zadku vlezl.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit