Přejít na výpis diskuzí

Vláda schválila plán na snížení státního deficitu

25.4.2012 11:52
6 příspěvků

Vláda dnes schválila aktualizovanou verzi konvergenčního plánu, který počítá letos s poklesem deficitu veřejných financí na tři procenta hrubého domácího produktu. Od příštího roku by měl být deficit každoročně pod třemi procenty, uvedl dnes na tiskové konferenci po jednání vlády premiér Petr Nečas.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Měl by šetřit - ale na sobě.Je vyžranej jako prase před porážkou.Je mi na zvracení z takovejch tlustejch ksiftů(Vondra aj.)
  • Neříkám nic, ale na má slova dojde
  • zodpovědnou vládu a nejlepšího ministra financí na světě. příště je budeme volit zas. na druhou stranu jestliže tohle jsou ti "nejlepší" na světě, tak to jasně vysvětluje, proč je vlastně světová ekonomika ve srač...ách
  • Jsou to všechno *12*
  • Souhlasím, ale za předpokladu že to uhradí z rozkradených peněz a dotací z EU. Také je potřeba přehodnotit odměny manžerům státních a polostátních firem. Proč by měli brát půl milionu měsíčně a víc? Rovněž je pořeba posílit protikorupční policii a prověřit účty všech politiků od revoluc. Co neprokážou tak zabavit. A hned budeme bez dluhů.
    • Naprosto souhlasím, vždyť už snad v každém " obyčejném " člověku této země musí být tolik vzteku a nenávisti, když vidí, jak pár " vyvolených " si tady mastí účty, rozkrádají co se dá a po nás se chce jen šetřit. Proboha Hujere Nečasi a spol., to se Vám to tak žvaní o šetření, když Vaše rodiny si užívají z našich peněz blahobytu. Táhněte už do pr...le

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit