Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tady je zase "koblihových moudrostí". Současná vláda zjevně hýbe žlučí vyznavačům koblihového "hnutí" a to je důkazem, že je to dobrá vláda.

    • 😂 jste komikem místních diskuzí pane Obcane. Sám však určitě víte jak to bývá s opakovanými vtipy.

    • Gorobilypes

      Povíme si v sobotu ty modrý ptáku.(pro cenzora co dává ban za blbosti,modrý pták je znak ODS. To jen kdyby to nevěděl)

    • Vemte si čípek ,snad to pomůže.

  • Této pětikolce už zbývá poslední trumf a to, že Babiš vyprovokoval válku na Ukrajině. 

  • Gorobilypes

    V sobotu jim to lidi vysvětlí 

  • Diwa

    Oni snad jsou švihnutí latí.........Teplárny vesměs jedou na plyn a oni teď budou dávat nové kotle na oleje a uhlí ? Oni mají asi ty kotle 3 v 1........Tohle přeci není vláda, ale parodie na vládu !!!  Ty se pomalu můžou balit, protože u voleb je pro ně konečná !

    • sow.da

      Zrovna jsem to chtěl napsat! Ve městě máme 4 kotelny a všechny mají plynové kotle. Tak jsem zvědavý, jak tam budou cpát uhlí.

      • Když je premier de.ent, musí být zákonitě dementní celá vláda. Já si to vysloveně užívám. Všechny sem varoval že je Fiala neschopný ho.ado a nedali si říct.

  • Zatím co Fiala ničí vlastní zem Rusové si mnou ruce

    Ruský Gazprom zrychlí výstavbu plynovodů do Číny, pomohli k tomu letošní rekordní zisky.

    • Gorobilypes

      Nutime je zbohatnout,to je musí zákonitě štvát 🤣🤣

    • Fiala to svejma jalovejma kecama zaplatil. Už mám triko ,Fiala je č.rák´.

  • mun.go

    " ... dovolí teplárnám topit jinými palivy než zemním plynem.  „Teplárny se mohou už nyní začít zásobovat uhlím, lehkými topnými oleji a dalším palivem a budou mít jistotu, že ho v zimě využijí,“ řekl Fiala. "

    Já nevím. Jaksi ... kotel na plyn je něco jiného než kotel na uhlí / LTO / další palivo ... jakože budou měnit kotle?

    • goyim

      Takhle vypadá člověk, který je ideolog, diletant a slouží cizákům, lichvářům. Samozřejmě jeho úloha jako politruka je přesvědčovat tě o opaku, že slouží tobě. Aneb jak to zahrát na ovce tak, aby uspokojil zájmy svých pánů a zároveň to vypadalo, že dělá něco prospěšného. Funguje to jen chvíli... v určitý moment už ty lži začnou být komické - no a pak si lidi zvolí někoho jako Babiš, Trump...


    • Já nevím. Jaksi ... kotel na plyn je něco jiného než kotel na uhlí / LTO / další palivo ... jakože budou měnit kotle?....


      Jasný. Do zimy mají namontovanou fungl novou technologii. Nepřijde Vám, lidi, že tato vláda jede na koksu?






      • mun.go

        Teda - koks by byl dobrý. Je to velmi kvalitní palivo.

      • Myslím, že to musí být něco mnohem silnějšího... a to, co je drží pohromadě, je to vůbec nejsilnější narkotikum - Prachy. Prachy. Prachy...  Horáček věděl, o čem mluvil 😯

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit