Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždyť ať jsi vláda prolhana uvědomí že mí za to že jsme v důchodě a že jsme nekradly nemůžem mi jsme byly jinač vedeny poctivě pracovat a daně platit a teď když tak ať chce ta porazena vláda tak ať nás důchodce na odstřel da a tak spokojena bude naša korupční vláda porazená ať už tahně do vltavy a nove volby ať jsou.
    • Z životopisu je zřejmé, že ministr se živil hlavně vším možným jen ne normální prací.
      Svůj úkol, zajistit peníze lékařské mafii na úkor těch nejchudších splnil skvěle. A stále nemají dost. Proč je nenechali odejít? Už by byli skoro všichni zpět, protože by se neuživili. A peníze by byly, při troše štěstí, pro jiné
  • Čím více přidá vláda bohatším,tím více přiblíží další revoluci.Takže ,v jistém směru jde o pokrok.Až začne obyčejný český blb šilhat z hladu,tak začne konečně přemýšlet a ne ,pro politické lumpy jásat.
  • My vůbec nepotřebujeme Ústavní soud. (To by byly ušetřené peníze, že ?) Vždyť jen stále nahrává našim prohnaným politikům. Člověk se nestačí divit. Důchody opět zvednou bohatším.
  • Pán čistí flintu,škodná v revíru není,něco se asi bude dít,jsem připraven a jako v noře i ve vladních budovách jsem mistr lovu
  • Kdo bral za zásluhy v produktivním věku měl si našetřit protože být důchodcem není zásluha ale štěstí že z mnoha jiných co jim nebylo dopřáno ještě žijí. Dúchod by měl být pro všechny stejný tedy 11 tis. a valorizovat jako přídavek na dítě.
  • Holt jaký lid,taková vláda,my nikdy neuděláme revoluci,to by zas musela přijít parta fanatických a podplacených študáků,pak by se možná něco hnulo.Včera sem koukal na Hutku,jak huhlal Havle , Havlíčku a bylo mi zle,když sem si vzpomněl jak ho lidi v 89 oslavovali,ožralu a zaprodance.
  • Myslím že je načase řídit se příkladem z Egypta..
    • To je omyl. Egypťané chtějí to, co my tu už máme 20 let. Oni sami nevědí do čeho jdou, stejně tak jako několik set tisíc magorů co tu v 89 zvonilo na náměstích klíčema.
  • a divíte se, vždyť i oni budou důchodci a tak si musí zajistit vyšší příjmy i .. ále, čert je vem.. žáden strom neroste do nebe... a některý další zákon to může zhodnotit jako neoprávněné výhody a změnit, .... jak se to.... NIKDY NIKDO NEMĚJ NIC ZA DEFINITIVNÍ ............
  • Obyčejný občan tohoto státu zírá,vláda jak si říkaj používají lidi k tomu aby rozkradli ještě to co rozkradli ti před nima a zjistili že vlastně můžou vydělat na obyčejných lidech co ještě zbylo a co ti lidi unesou,ať už jdou do hajzlu ti johnové,Nečasové a jim podobní jsou to zloději nic víc
  • ..., to jsou oni, ti stateční, smělí, neúplatní, ti to všechnio vytrhnou, ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit