Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mitrofanove jdi domů, čeká tě Nataša. Neboli, když nevíš co se tady děje, tak se do toho nepleť. A nemel hlouposti.
    • Serjožo nes.r
  • neurážejte slušný kocourkov pane *5*
  • Vemme si příklad z hrdinných Mašinů - pistole, samopaly a tupé junácké dýky a hurá ne takovou vládu. Budeme vyznamenání a hrdinové.
  • lidi volam vas do zbrane a jdem tu vladnouci pakaz postrile aji z rodinama smrt vlade
    • CO TADY BREČÍTE? Máte demokracii, můžete na západ, kupte si banány a pomeranče. Můžete si říkat co chcete. Nejsou tady Tuzexy, atd. Je to přece super. NEJSME JAKO ONI!!! :-))) MÁME HOLÉ RUCE!! :-))) PODĚKUJTE SOBĚ A SVÝM RODIČŮM.
  • Boží mlýny melou.....................................
    • Ale my bysme jim také měli pomoc a nečekat za bukem ! *5*
  • Jsme národ, který vychází do ulic jednou za 20 let. Teď máme 3 roky zpoždění. O to to bude horší! Souhlasím s defenestrací!!! A ještě by nám mohl pomoci soudruh Kalašnikov.
    • CO TADY BREČÍTE? Máte demokracii, můžete na západ, kupte si banány a pomeranče. Můžete si říkat co chcete. Nejsou tady Tuzexy, atd. Je to přece super. NEJSME JAKO ONI!!! :-))) MÁME HOLÉ RUCE!! :-))) PODĚKUJTE SOBĚ A SVÝM RODIČŮM! *1*
    • S nějakou revolucí je třeba počkat až Kalousek naordinuje obyčejnému českému blbovi takovou bídu,že ten z toho bude šilhat hladem.Pak bude revoluce brnkačka.
    • Taktez panove Walter a Mauser by se mohli pridat a mohla by k tomu vyhravat kulometna ctyrka Hanse Millera......
  • Zloději to jsou. *12*
  • Dkud do parlamentu i do vlády nebudou vstupovat ctihodné a NEZÁVISLÉ osobnosti (podobně jako dobří advokáti se nezdružují do žádných mafiánských spolků a vystupují individuálně, jsou však v případě potřeby připraveni užitečně spolupracovat s kterýmkoli kolegou bez ohledu ne jeho politickou či ideovou orientaci či příslušnost k té či oné advokátní kanceláři). To však potřebuje zrušit dosavadní anonymitu a úmyslnou zamlženost vazeb mezi voliči a poslanci, ze které těží jen korupčníci a defraudanti státního majetku. Viz též článek "Právní stát" na Seaplnet nebo na virtually.cz:

    http://www.seaplanet.eu/index.php/souvislosti/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-oban-nikoliv-koist-politik
  • Tato vládní garnitura není nic jiného,než lepenec ze zoufalosti. Politické strany jsou k ničemu.
  • Docela nedávno jsem se bavil se známým. Ten mně říkal, že bude brzy další defenestrace. *8* Položil jsem mu jednoduchou otázku: "Proč hned defenestrace"? Dostal jsem stejně jednoduchou odpověď: "Protože se to osvědčilo"... *8* a byl jsem utřený. *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit