Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud ta důvěra v Klause není vylhaná ,tak hlupáci v této zemi další bídu potřebují,aby jim hlad pročistil mozek.Základem současné i nastupující bídy je lhaní posledních dvou prezidentů a prosazování jejich myšlenek.Pokud toto většina národa nepochopí,tak sešup ke státnímu bankrotu bude pokračovat.
  • Podle uvedené statistiky se ukazuje ,že i nebožtík Hitler měl, měsíc před koncem války ,v Německu,větší důvěru.
  • Ještě tolik?!? *7*
  • Dobrý průzkum,možná ještě méně.Ale u Klause se sekli,68 procent.Když mu bude letos 70 let tak snad 70 procent,né?
    • Podle jeho výkonů, podle výkonů jeho nohsledů Hájka a Jakla bych tipoval max. 70 promile, ale inu proč ne, jsme-li národem zlodějů, proč bychom nemohli obdivovat prezidenta, který razí (zejména při mezin. návštěvách) heslo: Nebát se a něco si nakrást, než toho, který razil opačné: Nebát se a nekrást. Já jsem jedině rád, že vždy budu patřit do té menšiny, které tu kreaturu z Hradu neobdivuje ahlavně jsem rád, že se mílovými kroky blíží doba, kdy budeme mít konečně normálního prezidenta. Ještě dva roky vydržat - držím nám palce!!!
  • A kde ten průzkum dělali? Já podle toho co slyším, mám jiný názor.Možná se ptali ve vládě a podnikatelů, ale ani oni již nejsou s touto vládou spokojení. Neměli by dělat z lidí hlupáky.No ještě mě napadlo jestli to nebyl průzkum ze včerejška z parlamentu...
    • Pětina lidí je hodně málo, když si vezmeš, že vládní partaje volilo čtyřicet procent lidí.n Ubyla jim tedy skoro polovina voličů...
  • A ta pětina jsou sami "vládci" a jejich rodiny. Jinak si to neumím vysvětlit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit