Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je blb, 31 listopadu to je blb *1*
  • Mám obavy, že bude stejný jako ti před ním.
  • Podepsal jsem petici za Franzovu kandidaturu. Rozhodně je velmi zajímavým a lákavým kandidátem. Původně jsem byl pevně rozhodnutý volit knížete Karla, ale v poslední době stále více váhám a zvažuji Franze, z ostatních oficiálních kandidátů pro mě žádný nepřipadá v úvahu.
  • Pro mě je to zkrátka šašek. Nemám přehnané nároky na vzhled člověka ale dělat prezidenta s počmáraným obličejem je i na mě prostě moc.
  • Budu volit jedině Franze, byl by to nejlepší prezident ze všech nabízených.
  • moje vize na franze je taková že ho nechci za preda
  • Pokud bychom volili náčelmíka na ostrovech v kar. tak bych mu dal možná hlas.Jinak si nedovedu představit jak mne někdo s takto poškozeným orgánem(kůže je totiž největší orgán v,na těle)reprezentuje ve světě.Otázka je na místě ,zda by nechtěl také zmrzačit mne ,když si svého těla evidentně neváží. *13*
    • Souhlas. Kdyby si takto obličej pouze pomaloval (nikoli poškodil kůži) před halloweenem a šel strašit děti, tak i to by svědčilo o určité "ujetosti". Ale člověk, který by měl sídlit na hradě českých králů a být ztělesněním určité tradice. Stačí, že současný president v cizině krade a parlament ho neodvolá a lidé se nebouří, děláme v EU jenom potíže, bereme z EF peníze, s nimiž "hospodaříme" tak, že nám další čerpání stopli, že tu v nebývalé míře vládne korupce, primitivní nevzdělanost a bezcharakternost... S tímhle domorodým kouzelníkem v čele by nás svět považoval za nějaký zlodějský kmen odkudsi s z africké Urundi Ukundi. *13*
      • Ty evidentně z Urundi Ukundi pocházíš a volíš jistotu rudých.Odkočuj zpět do své země. *16*
      • Zalez kozomrde a neruš!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit