Přejít na výpis diskuzí

Vládní krize graduje, jednání koaličních špiček nikam nevedlo

11.4.2011 22:14
11 příspěvků

Premiér Petr Nečas (ODS) předal návrh odvolání ministrů Radka Johna a Josefa Dobeše a demisi Víta Bárty prezidentu Václavu Klausovi. Klaus je zatím nepřijal, čekal na jednání koaličních špiček. To ale nic nového nepřineslo, strany se jen dohodly, že chtějí v koalici pokračovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Pro Solder.Máte pravdu.Ve lhaní by se od současných mocných museli tehdejší komunisté moc učit,aby je dohnali.Ve zlodějně jim komunisté nesahají ani po kotníky.Na tu jsou současní političtí šíbři skuteční mistři.
 • Pro Jitka.Topolánek by také měl národu co vysvětlovat:A to,kam se poděly miliony korun a miliony dolarů,určené na propagaci umístění radaru USA na našem území.Pokud to skončilo jako úplatek v kapsách senátorů,tak by uvedené senátory,bylo záhodno ,odporazit za vlastizradu,na katovské mučírně tím nejkrutějším zopůcobem.
 • Nic se nakonec nestalo - jedeme dál. Však oni se dohodnou. Přeci neopustí plná koryta, moc a již rozjeté rozkrádačky. Ti parchanti vědí, že kdyby byly předčasné volby, tak už by u moci nebyli. Bylo by jen pár pravicových zoufalců v parlamentu, protože je u nás ještě dost pravicových zparchantělých a pomatených zlodějů a zločinců, kteří své zlodějě a zločince budou pořád volit. Zlatí komunisti, ti alespoň tolik nekradli a nelhali.
 • Kdyby se hned po údajné revoluci,místo přitroublého vyhazování peněz na přejmenování ulic,tehdy lidé postavili katovské mučírny a tam se šupem posílali prolhaní politici na "přátelský pokec" s katem,tak jsme se dnes nemuseli řítit ke státnímu bankrotu.Tito političtí lumpové nám tak lžou,že ani poledne nedrží.
 • Jedině nový volby. A to zavčas. Jinak se důsledků těch dnešních průšvihů nevyplatíme.....
 • A u korýtek zůstanou zase všichni.Ptáčci se vrátili.....ale každý na jinou větev.Snad jste nevěřili tomu,že kapříci(pardon pašíci)si rybníček nevypustí.Jen je trochu vyděsilo chrochtání pašíků s rovnátkama na zuby.Ale budou muset ještě chvíli počkat.Kdo si počká,ten se dočká.Občané,pochopíte už konečně,že v našem parlamentu sedí hejno darebáků ať to berete z leva nebo z prava?
 • Nojo, stojí to hodně sil, než pana Topolánka dostanou zpět. To dá panu Tluchořovi ještě zabrat. Ale těší mě, že určitě směřujeme k neúplatné, čisté politice v Čechách. *1*
 • ne, to není normální - vlastně jo, normální u nás v české kotlině
  To jsou machové jak vyšití.
 • Ale už se dohodli.Příště se nic nesmí dostat mezi lid ,tu chátru co je tedy volila,ale to už je dávno.Novináře ,ty kurvy pěkně odříznem,uděláme na ně takový zákon že si už neškrtnou.Pečeme vše jenom mezi sebou.
  • Bohužel to byli právě novináři, kteří pomohli této smečce, aby byla zvolena. A i nyní útočí pouze na jednu nejmenší část této smečky, aby ty další dvě části této smečky mohly nadále pokračovat ve svém příšerném díle.
 • A kašpárci si z nás zase dělají srandu,lidi proboha nenechme se a sedřeme z nich tu hroší kůži,vyžeňme je z těch jejich křesel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit