Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Teda mě překvapuji obavy Kellera o bezdomovce. Je nejbohatší Čech, co mu udělá postavit pro ně jeden velký pavilon, kde je bude hýčkat, kde se budou přejídat, přechlastávat a ženy budou čekat, kdo si koho uzme. Keller je kecal, asi má zájem do politiky. Chce být ještě bohatší.
    • Dej si frtana a jdi spat troubo. *6*
    • No ty jsi kus vola ! *1* *1* *1*
    • Nespletle jste si Kellera s Kellnerem???
  • Vlado, celá Amerika již může jít do háje. Kup si DVD: Světová krize (www.vyprodejdvd.cz). To je dílo.
    Buďte rádi, že jste se osamostatnili. Teď vám držím palce. Na vojně jsme říkali, že Slovensko končí
    u Uherského Hradiště a Moravák je Slovák, který nedošel do Čech. Ahoj!
    • Mirečku asi jsi jeden z poblbaných čechů co si myslí že čechy jsou jen praha a okolí a zbytek tzv české republiky jsou blbci a přivandrovalci. Měl by jsi vědět že i ti co bydlí na moravě jsou součástí českého státu a mnohdy jsou víc češi než praháci.
  • USA patria dlhodobo ku krajinám s najvyššou mierou chudoby spomedzi štátov tzv. rozvinutého sveta. V rebríčku OECD, ktorý zahŕňa 34 štátov, sú na tom horšie len Čile, Izrael a Mexiko.
  • Mám z většiny z vás tady radost. Pokus vás zblbnout a pomalu zlikvidovat se podařil dokonale!!! Ještě jednu zimu nezmrznete!!! *16* P.S. A dál se perte o lejno,protože já potřebuji ještě nějakou miliardu ukrást... *1*
  • Kocoure, pamatuješ, jak v 53tém byly příkopy plné drobných? Tak to jsme stejná krevní skupina.
    Ty SMC jsi napsal na jedničku (pozn. pro mladou generaci "Státní maloobchodní cena"). Např. cena hořčice v Aši Kčs 2,10 v Prešově to samé. Neboli v celé republice stejné ceny. Člověče, ten Havel to
    těm mladým ale pěkně zavařil. Četl jsi, že Dáša dostala od něho majetky za 130 milionůůůůů!? Ten
    Zeman v tom příspěvku to vystihuje dobře o tom věku pisatelů. Aby to byl tak pravý Zeman. Čekám
    stále jestli pisatelce Lídě odpoví, ačkoliv není dlouho mluvil o tom, že z dlouhé chvíle též čte i příspěvky na internetu. No s akcí Čisté ruce se moc nevyznamenal.
    • ... takhle se připravuje půda pro případnou "antišamotovou refolúcu" ... teď nemá pravdoláska nic a za chvíli bude nesvéprávný a těm se neubližuje *1*
  • Nemělo by se zapomínat na dobu, kdy ten fálbr řekl, že zveřejní dohodu mezi adamcem a vénou...a šel nahoru , na lepší *1* jsem přesvědčen, že to byla dohoda kominíků s disentem pod taktovkou stb a ruských poradců.A to mě štve *10*
  • Jak tady čtu a mohu říct i přitom vyhodnocuji kvalitu jednotlivých příspěvků, tak vcelku velmi lehce poznám stáří jednotlivých pisatelů. Bohužel, jen množství jídla v talíři měří spokojenost. Ale pokračujte
    dál, velmi rád si počtu.
    • Tak do toho, kolik mi je? *3*
  • Petře, celkem dobře ti to naznačují Vojta a Občan. Myslím, že již ti to dojde. Ahoj, již jdu pryč.
  • Pane Občane, konečně jste jeden, který si to dovede také vypočítat ! Co, to bude za dva roky mela!?
    Já lituji mladé, že budou muset znovu vybojovat to, co bylo kdysi ZADARMO a jejich rodiče to zvoněním klíčků zrušili. Jdu si raději pustit: Seno, slunce,jahody. Dobrou noc!
    • Vojto, prožil jsem celou dobu komunismu nepamatuji si, že by bylo něco zadarmo. Tedy snad jedině oběd u babičky, když jsme přijeli na návštěvu.
      • A co zdravotnictví, školství, školní pomůcky se od r. 1962 fasovaly zadarmo ve školách. léky zadarmo, pak z 1,- Kčs manipulační poplatek, prakticky bezvýznamný. Takže ten oběd byl zadarmo, ale od babičky nebyly zadarmo ty léky a pomůcky a pobyt v nemocnici atd.atd. Ono toho bylo, jejda být to dneska, tak se máme... A to co třeba nebylo zadarmo např. závodní stravování - oběd za 4,50 Kčs třeba řízek s bramborem a okurkou - za kolik si jej dáš dnes ??? A i doma tě vyjde nejméně na 30,- Kč.
        • Tvá narážka na ceny v závodní jídelně ...
          Tehdy průměrný plat okolo 2000,- cena jídla 4,50
          dnes průměr okolo 20.000,- cena jídla okolo 50,-
          počítat umíš? oboje průměrně vzrostlo desetkrát.
          Pomůcky se fasovali protože je někdo koupil z peněz i těch daňových poplatníků kteří neměli se školským systémem co do činění a dávali se takovým kteří o vzdělání neměli zájem a nebo byly nevzdělavatelní a nechápajicí normální ekonomická pravidla typu že za vše se platí.
          • Nekecej !!! Ceny jídel v běžných restauracích začínají od 90,- Kč. Asi obědváš na hnoji...
            • řeč byla o závodních jídelnách ne o restauracích
        • nikdy nic není zadara, ty jsi někdy pracoval a nechtěl jsi výplatu????
          Každý chce mít zaplacenou práci kterou odvede
          A když ji neplatí ten pro koho je práce odvedena tak ji logicky platí někdo jiný!
          Ten někdo, kdo platí, musí někde ty peníze vzít!
          ...
          Hergot už začni myslet
          NIKDY NIKDE NIC NENÍ Z A D A R M O !!!!
    • Nezapomeň na Pár facek, až půjdeš okolo zrcadla.
    • další pomatenec co si myslí že je něco zadarmo.
      Cokoliv co člověk dělá chce mít zaplaceno. Tudíž není možné jakoukoliv službu či práci poskytovat zdarma. Vždy to něco stojí. Tedy logicky vždy to někdo platí.
      Pokud to neplatí tan co službu či produkt užívá tak to platí někdo jiný ... třeba stát ... tedy všichni obřané kteří platí daně.
      V jednom fejetonu byla absurdita služby zdarma uvedena na příkladu holiče kadeřníka. Všichni z daní začali přispívat na holiče a kadeřníky a chodili se stříhat "zdarma", ale až na ty plešatý ti byli děsně naštvaný že platí něco co nemohou využít a peníze které do toho cpali chtěli mít pro svoji potřebu.
      Prosím přemýšlejte o službách zadarmo a zjistíte že nikdo nechce platit to co nepotřebuje. Pokud vám vyhovuje platit někomu něco tak navštěvujte restaurace a plaťte za neznámé hosty jistě je potěšíte.
      • Vojta sdílí komunistickou představu, že to co někomu ukradnu nebo seberu je ZADARMO. Svým marxistickým způsobem má pravdu. *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11* *11*
  • Nějak jsem nepochopil co chtěl básník říci. Také si stavebně spořím a to jako, když z daní poplatníků budu k tomu spoření jen tak pro nic za nic dostávat "jenom" dva tisíce ročně, tak ze mě bude bezdomovec? A nemohli soudruzi z České Strany Soustavné Destrukce udělat ze svého Lihového domu asylový dům pro bezdomvce?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit