Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak moc jde Fialovi  modrým ptákům nebo Topkaři Kalouskovi jsme už zažili. Myslím, že dědové a babinky by si místo pmilodaru zasloužili stanovení minimálního důchodu (při řádně odpracovaných letech) kolem 15 tisíc. Cca 45 - 50% průměrné mzdy

     

  • Jak moc jde Fialovi  modrým ptákům nebo Topkaři Kalouskovi jsme už zažili. Myslím, že dědové a babinky by si místo milodaru zasloužili stanovení minimálního důchodu (při řádně odpracovaných letech) kolem 15 tisíc. Cca 45 - 50% průměrné mzdy

     

  • Myslím, že Vás nikdo nenutí. Volte si podle libosti. 

  • Hmmm - tak jak se ti vede v Bohnicích na uzavřeném oddělení...?

    Dle tvého příspěvku vidím, že léčba zatím nezabrala...

  • No já si myslím, že je lepší nic, než nekvalitní čínské zmetky, které mohou, při jejich použití, seniorům spíš uškodit, než je ochránit...

  • Pane Chmelo, doporučuji návštěvu psychiatra !

  • Roušky na 2 cesty tramvají tam a zpět a na jeden nákup, náhubek na 4 hodiny. Jsem důchodce, ale ANO nebu volit za žádnou cenu !

  • vanhorne

    😉"a já tady pořád budu."😯

    Prirodni rarita, jediny tvor nasi planety, ktery vi, kdy mu svicka zhasne a natahne kopyta.O tebe se budou rvat vsechny vedecke instituce, aby si na tebe mohly sahnout a proklepat ti hlavicku. Man proposes, God disposes. Jen aby Obcan nesel za tvou rakvi.


  • vanhorne

    "Můj hlas máte jistý Pane Babiši." Dekuji mila ovecko, tvuj bacza Bures.

    Opravdu neotresitelna a zavidenihodna vira v proflaknuteho estebaka a jeho slovo, ktere nema vahu ani komariho prdu. A od ktere doby maji v PL Bohnice a dalsich, volebni mistnost? Neco v novinach bylo, ze si firma ANO nechala nedavno udelat nejaky pruzkum, podle ktereho zjistili, ze prave tam by ziskali 99.1% hlasu. Tech 9/10 chybejicich hlasu, patrne pripada na staff a pacienty po lobotomy.

  • Můj hlas máte jistý Pane Babiši. Jste nejlepší premiér v dějinách ČR.

  • Holt, když někdo chce řídit stát jako (svůj) podnik, tak těm "svým koním" musí dát nažrat, aby tahali.

    No a když důchodcům rozdá po 5 tisících a k tomu náhubky, tak budou jistě hodní a nebudou reptat. A že to bude něco stát? Pchee... však on to nedá ze svého a jinde si to zase vezme. Ovečky budou hodné a bude líp (ale komu).

  • Konečně jsi napsal něco smysluplného.

  • No a co takhle nekrást mi mou přezdívkou...

  • Kulihrášku, jak už jsem uvedl, všichni "TAM" musíme a je pravděpodobné, že ten starší "TAM" odejde dřív. Ale není to pravidlem, často i mladí odcházejí...

    Přeji Ti upřímně, aby jsi se dožil vysokého věku v plném zdraví a aby se Ti v životě dařilo a potkávalo Tě jenom to dobré. 🙂

  • No jo , napad dobrej ale.. Tam se to zase zadrhne na tom srandovnim zakonu , pardon fakt tu smesnou zkratku nevim. Cili zase ni. Nakonec by to skoncilo ze stara Wajtyngrova by je mohla udat , kdyz v kasliku najde nahubky a obojek , nebo co to bures rozesila , ze ji smirujou , neni dementni dylyna a citi se ukrivdena na ychtelegtu. Vona ma nejakou tu cesko VS na hoodne vysokym kopci . Kruh se uzavira. 

  • Co dal těm stařečkům pan Fiala nebo Kalousek? Nebo fanatička z Top? Taky by rádi rozdávali jako pan velkouzenář, ale nemají k tomu pozici. 

  • Ohanet se vekem je dost ubohe. Nakonec ten chmela ... Jak se zmenily pomery pred virusem a ted u tehle skupiny ? Tak zni moje otazka dedku. Rekl bych ze duchodce to zasahlo v podstate nejmene. Prachy prijdou od statu stejne jako driv. Pokud mladeho vyhodi , neprijde nic , tedy podpora a stress. 

    Chmelo , kolik roku jsi pracoval a kolik jsi stravil v kriminalu , ze mas takovy prd duchod ? 

    Existuje neco jako marketing trhu , funguje nepretrzite a monitoruje pocinani zakazniku. Takze se nemusim divat duchodcum do kosiku co koupili , delaji to jini a jsou za to placeni. Tim odpovidam na dalsi otazku , proc nejake extra doby pro + 65 byla totalni blbost a buresova reklama. Tahle skupina chodila do obchodu cumet a udavat , ne nakupovat. Nahubky pochopitelne nula , nebo tak nejvys tyden stare uslintane a na pul zerdi.  Cili cely ty chmelo cune . 

    Mimochodem , tvoje fotka . Nedavaji ti v nekde ve vybehu dost nazrat , ze meles takove buresoviny , nebo te krmi bures sam . Hadej cim opicaku. 

  • No a co?

    To má být vtipné?

  •  Těch 5000,- důchodcům k Vánocům není 100%  jistých...

    Od ledna navýšení důchodů je ze zákona...

    A už jste, Chmelo, viděl a hlavně očichal koblihářův " dárek"  ( úplatek voličům ) ...?!

    On ten dar - nedar  je na cca 2 dny - pokud budou vaši rodiče dodržovat dobu po kterou se rouška a respirátor mají nosit...

    Pokud chtěl koblihář a jeho parta udělat něco pro důchodce, proč ne až po volbách...?!!!

    Určitě by vše stačili odhlasovat - teď to také šlo...

  • Jégl na Hrad....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit