Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tam už chyběl jenom ,,letuščin milenec pak generál Laudon s fedrpušema i pokora před smrtí
  • proč speciál ? proč vojenské pocty? proč sbírky? byť mi je to lít, tak si myslím, že nepatřili mezi chudé a o rodiny je finančně dost dobře postaráno!!! jsem daňový poplatník, kdy mě stát drtí o každou korunu a nechci na takovéto akce přispívat, sorry!!!
  • proč by se měla dělat nějaká finanční sbírka na naše nebožtíky hokejisty? *8*

    Taky nepochopím, proč pro ně letí armádní speciál. *10*

    Těch hokejistů je mi upřímně líto, a je jedno z které národnosti byli.

    Ale to co se u nás děje, tak to tedy nepochopím asi nikdy.

    Když zemřou lidi, někde při havárii autobusu, tak pro ně, jejich pozůstatky taky lítá vládní speciál?
  • tak jsem po přečtení diskuze opět zalitoval nad českou mentalitou...to co se stalo našim klukům (ostatně stejně jako ostatním národnostím, přítomným při katastrofě) je obrovská tragédie osobní, ale také tragédie národní. Klucí dosáhli toho, že naší republiku reprezentovali a připojili se k těm díky kterým jiné národnosti můžou o čr mluvit jinak než o "nějakém státu o kterém se moc pozitivně nemluví". Myslím, že si zaslouží věškerou poctu a uvítám možnost se s nimi rozloučit.
    Až uděláte něco pro národ a jeho proslavení (budete mít takové schopnosti) prosím suďte si jak chcete...tímhle akorát projevujete svou hloupost.... *9*
  • Jedna známaá byla na návštěvě za dcerou v US, při zpáteční cestě se jí udělalo špatně a zemřela v letadle. Převoz ze SRN vyšel pozustale na 160tis (prodloužila si pobyt a propadlo jí pojištění) a těžké lapálie s úřady. Od nikoho nedostali ani korunu, takže Kalousi škrtej nevím jak si to mohl schválit. Vím byly to známé osobnosti ale jaký je to rozdíl pro pozustalé děti po zedníkovi co stavěl domy a po hokejistovi. No je ti po zedníkovi nedostanou nic a na hokejisty se budou pořádat sbírky.
    Jinak o mrtvých jen dobré a čest jejich památce.
  • janeto me enevadi, ze jsi blboucka.......
  • Kdyby tam umřel chudý turista, tak ho tam zahrabou. Ale pro milionáře letí státní letadla zdarma. *7*
  • česká banánová republika zase šílí..politici vysílají vládní speciál,aby prostým občanům ukázali,jak moc jsou tragedií zasaženi...akce na staromáku atd. je mi z toho nejak divně..hokejistů je mi líto,ale jsou to lidé jako ostatní a letadla prostě občas padají, stejně jako se umírá na silnicích!!!
  • no Janeto - ono je to trošku jinak. Je to sice neštěstí, škoda každého života, ale jaksi si necháme psavci sugerovat něco jiného než by mělo být. Že by to bylo hledání senzace aby se prodalo víc výtisků??? Nebyli tam na státní reprazentaci - byli tam za prací, ktzerou si zvolili ze svobodné vůle a vlastného rozhodnutí - určitě byli pojištěni, tak proč v době nedostatku financí, když se šetři na těch nejchudších - vládní speciál??? Dost lidí, co jsou takhle za prací jinde za kopečky se vrací tak jako oni, ale žádný speciál... To je co mne zaráží.... jakoby potřebovali zase něco zakrýt a to ani peníze do státní kasy nedávali, protože máme "dvojí zděnění"... to jen tak.. střízlivý rozum...
  • magore, ty asi nekoukáš na hokej, a i kdyby jsou to lidé a mají rodiny a měli život před sebou raději již nic nikam nepiš
    • hloupá puberťačka, domnívám se; chápu její myšlenkové pochody
    • Na co koukas ty,magorko?Na českých silnicích od pátku zemřelo 17 lidí.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit