Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nějak tomu nerozumím - byli v autě (se svýn autem?) a strojvedoucí je potom odvezl....
    ale stejně, co on měl šmírovat? Měl roztáhnout ruce, aby to cestující neviděli....... *3*
    • To by ruce -ve vztahu k proporcím těla strojvedoucího - musely mít parametry křídel netopýra...

    • Asi si myslel, že v osamělém kupé vagonu za ním jim ta aktivita půjde příjemněji...

      I když - pokuď to bylo jejich auto, jedině snad, kdyby zastavili kvůli poruše a pak... 

  • Pro radka.Máš pravdu.I já jsem se kdysi,díky svému logickému uvažování stal exibionistou.To jsem soudružsky vypomáhal manželovi jedné pěkné dámy.Zatahl jsem jí,ve Strakonicích,z okresní cesty na takzvanou"Křemelku".Tam hned nahoře jsem u cestičky,protože to bylo ve dvě hodiny odpoledne a já jsem předpokládal ,že poctiví lidé v tuto dobu pracují,tak jsem se pustil do díla.Jako vždy jsem se snažil odvést poctivou práci.Když jsem skončil,a otočil jsem se po hluku,tak jsem viděl zadeček učitelsky z mateřské školky,jak ,s roztaženýma rukama brání dětičkám ve výhledu,aby se také něco naučili pro pozdější jejich dospělost.Uvedená dáma ,pak tvrdila,že se stydí.Když jsme šli kolem učitelky,tak ta mě poctila rošťáckým úsměvem,že jsem si myslel,jestli uvedený výkon nemám zopakovat,pro změnu s ní.V lidském životě se stávají věci,o kterých se nebožtíkům ani nesní.
    • Ty seš teda kanec,
  • Za veliké zpoždění je třeba strojvůdce potrestat.Měl rychle zhodnotit situaci a buďto milujícím popřát,po křesťansku:"Pomahej Pánbůh!".Nebo pěkně,po soudružsku ,pozdravit:"Čest Práci!"Pak okamžitě pokračovat v jízdě.
  • Sex na verejnost samozrejme nepatri, ale nekdy se to holt stane. *1* *1* *1*
  • I u nás je sex na veřejnosti tolerován.Od počátku středověku platí křesťanský právní názor ,že vzdycky je to vůle Boží,když si člověk zasouloží.
  • Kazišuk:-))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit