Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Ti noční vlci jsou Putunovou pátou kolonou. Až se na Slovensku zabydlí, tak tak Slovákům poskytnou "bratrskou pomoc" jako na východní Ukrajině. Takovou špinavou nájezdnickou verbež je potřeba vypráskat zpátky do jejich stepi. Takový šmejd nemám v Evropě co dělat.

  Zajímavé, jak jsou tady Putlerovi agenti hned aktivní.😀

  • Ještě dodám, že vlci patří do stepi. Pokud jsou v civilisované zemi, tak jedině v kleci v zoo.

   • V civilisovaných zemích jsou vlci vysazováni do přírody a chráněni. Obcanuv spravce by mel robotu aktualizovat databazi.

  • KIMCID

   Bezmoc co :D

   • Obcan hlavně netuší, co to je "pátá kolona", nemá to v databázi, takže proběhla funkce náhodného výběru sousloví z tisku.

    • Zato synáček (filius) tuší všechno. Má to ve stranických pokynech.

     • Mýlíte se hned třikrát.

      1) Filius znamená syn. Zdrobnělina se píše a čte jinak.

      2) Filius se tušením nezabývá, píše pouze o tom, co ví. Mezi znalostí a tušením je rozdíl, jehož pochopení je vám odepřeno.

      3) Filius nikdy nebyl a stále není členem žádné politické strany, hnutí ani aktivity, tudíž k němu stranické pokyny nemají jak doputovat.

  • Občane, prošel jsi se v poslední době po Václavském náměstí? Kresčatik hadr - "Pragulky po Prage" Ti nabídnou u Václava tak 5x za minutu, na I.P. Pavlova jsi jako v Kremlu a neslyšíš české slovo.

   Co se jim nepovedlo tanky, udělali přesídlením "za prací." Centrum Prahy je už dávno ruskou kolonií - viz. obchody s matrjoškami, rádoby českým křišťálem atd.

   Oni žádné vlky už dávno nepotřebují.

   • Bohužel, a umožňují jim to "bývalí" konfidenti StB, bývalí i současní komunisti a stádo ovcí a p.tomců, které si je volí. To byla ta chyba křesťanského odpuštění "nejsme jako oni". Ty rudé bestie to považují za slabost a náležitě toho využily ve svůj prospěch. Holt, za blbost se platí.

 • Pane Štefane. Vy jste se ptal  přímo Slováků? Kdo kde platí dobře za účelové zprávy? Zkuste psát pohádky. Tak ten váš talent bude ku prospěchu.

 • Jde zase jenom o mediální špínu. Kiska je zrádce a už by měl jít, jak slíbil, do důchodu. A neotravovat lidem život. Ti motorkáři zatím neudělali nic špatného. Jenom se snaží povznést povědomí o vojácích, kteří ve 2.sv,válce zahynuli, když bojovali za naši svobodu. Sám Kiska řekl větu, která dokazuje, že vlci neudělali nic nezákonného a zároveň ukazuje na to, jaký je Kiska parchant. Řekl "....vycházet z toho, že nic špatného neudělají, je velmi naivní..." A jak se v článku píše, že si hrají na vojáky,.... Tak to je další totální volovina, která ukazuje na stupidní znalosti nebo na blbost autora těchto myšlenek. Oni si nehrají na vojáky. To, že mají maskáče? A co tak to porovnat s celými tábory fašisticky laděnými "trojzubci", které na Ukrajině trénují specialisté ze západní Evropy? A co tak to porovnat s těmi vojáky NATO, kteří tady a na Slovensku nemají vůbec co dělat? Ti si nehrají na vojáky? Navíc jejich snaha je právě protimírová!! A zná vůbec autor článku situaci v USA, kde je velké množství škol, základních, středních i vysokých, které oblbují mozek žákům a studentům a oblékají je do vojenských uniforem, kdy tato oblbnutá mládež pochoduje ulicemi a vykřikuje, že bude bránit demokracii ve světě? 

  Takže - vůbec není pravda, že na Slovensku je nechtějí. Ba dokonce šéf slovenské policie se vyjádřil, že nespatřuje vůbec žádný důvod proti vlkům něco dělat. Protože nic špatného nedělají, dodržují pravidla Slovenska a ani není vidět, že by něco protistátního chystali. To jenom zabedněnec Kiska nemůže stále snést, že si lidé na Krymu zvolili svou vlastní cestu. Navíc hlavně poté, co tito lidé na Krymu demonstrovali proti násilí na Majdanu a kdy pak následně na ně poslal Porošenko a Jaceňuk tanky a obrněné vozy. Pak se rozhodl správně Putin pomoci těmto lidem tím, že tam zvýšil počet vojáků. Tito vojáci tam byli stejně v menším počtu, než bylo dohodnuto mezi Ruskem a Ukrajinou už dávno. Putin navíc viděl, že se chystají americké válečné lodě, do té doby nevídané v Černém moři, plout právě ke Krymu. Putin udělal jedinou správnou věc. Nepustil Amíka na Krym. Podle vnitřních směrnic, vydaných v té době v USA, mělo dojít k vybudování další velké americké základny v Sevastopolu. 

  A to by měli naši lidé vědět. ČT a mnohá média nám jenom podsouvají špinavosti, které vůbec nejsou pravdivé. I rozumně uvažující člověk už musel poznat, že se nás tu stále snaží oblbovat mnohem, mnohem více, než to bylo před rokem 1989

  • Asi tak nějak. 

  • Já nevím, situaci zase na Slovensku tak neznám, ale pokud vezmu v potaz "bojeschopnost" naší "profesionální armády," na úrovni obrany cca rozlohy okresu, tak si nejsem jistý, že bychom neměli uvažovat o nějaké formě "Občanské sebeobrany, Národní gardy," či jak to nazveme. 

   Já chápu, že se sluníčkářům musí ježit všechny chlupy, budou se dávit křikem o spolehlivosti NATO a tak, ale my nepapáme seno. 

   Země, která si svoje uchránit neumí nebo dokonce nechce si to svoje nezaslouží. Nemám žádné hotové návody nebo řešení, ale docela mě baví, jak se každý jiný názor nebo postoj hned démonizuje a z alternativy se stane nepřítel. Někdo je asi potřebuje.

   Novináři se učí formulace jako "kontroverzní podnikatel" (kdo svým způsobem není?) "údajně napojený na" (každý jsme údajně na někoho napojený) atd.

   Dneska číst noviny je fuška.

   Tak si do toho Slováci nenechte kecat a dělejte, co si myslíte, že je pro Vás nejlepší. 

  • Pan prezident Kiska je na rozdíl od rusoficky s ovar uslintanou rusofilně žvástavou tlamou vraženou po ramena do řiti komoušského KGC-ckého gaunera putina - dementní rozpadající se vřed zeman  skutečným prezidentem.

   Označovat pana prezindat Kisku parchantem je stejně relevantní jako označovat např. zemena za člověka.

   Vychodostepní nájezdnická horda - jakýsi zasr...ní motorkáři, pod taktovkou Kremelského skřetského zm..da putina nemají v civilizované části světa co pohledávat.,

   Ano správně vy Slováci, kteří vezmete do ruky řetěz a poženete tu svoločkou rusáckou smečku tak rychle a tak daleko že se zastaví až za Uralem. Jen vlastizrádné prorusácké kreatury si mohou přát na svém území něco tak odporného jako jsou potulující se tlupy jakýchsi rusáckých parchantů.

   • Pane Nováku, už jednou jsem Vám (v dobrém) doporučoval navštívit lékaře skrze nadměrnou žlučovitost a patologickou zlobu. Možná, že se to ještě léčit dá.

    Co se ale jistě léčit nedá je nízká úroveň kognitivních (poznávacích) schopností. S tím se člověk rodí a někdy se to ztotožňuje s IQ.

    Občas si rád vyjedu na motorce a za ty roky jsem poznal mnohé lidi kolem nich. Některé "vlky" taky. Pokuste se jedinému byť jen přiblížit, neprskejte na něj jedovaté sliny a třeba Vám i vrozený defekt umožní zformulovat si nějaké stanovisko vzdálenější uvažování mediálně kojeného prvoka. 

    • A můžete mi vy osvětlit co je nadměrně žlučovitého a patlogicky zlobného, když je stav/věci/bytosti, ...... označovány tak jak skutečně jsou a ne nějakým "okecáváním" něčeho co je stejně veřejně notoricky známo?

     Je v současné době na pražském hradě místo prezidenta rusáckozrádný gauner ?  je.

     Je rusák nebezpečný nájezdník ? je.       ..............

     Je tlupa tzv. "nočních vlků" jen pátou kolonou rusáckého komoušského KGB-ka putina ? je

     .........   

     Tak v čem prosím vidíte problém??????

     • Mít ve všem úplně jasno je výhodou. Přečtěte si Vás původní příspěvek ještě jednou prosím. Melete z novin a sám nikoho a nic neznáte, jen prskáte nadávky a jedovaté sliny. 

      Ale to je Vaše věc, jak dokážete komunikovat. O něčem (výše uvedeném) to platí)  

    • Vy jste četl více příspěvků entity josef.novak v období (pro jednoduchost) uplynulých šesti měsíců a nedospěl k názoru, že se jedná o jednoduchý robot s velmi omezenou databází (asi aby mohl být spuštěn i na velmi laciném telefonu)?

     • Novák říká co si myslí a v něčem má pravdu.Ale jak někdo nesouhlasí s manýry opilce Zemana či podvodného čobola Babiše je od někoho okamžitě kritizován bez ohledu na to co napsal.Takže Novák není robot a spuštěn na laciném telefonu tak můžete být Vy a vaše názorová skupina neboť to odpovídá voličům ovara a čobolečka prolhaného,pozor pak je tu skupina čobolečka prolhaného která usiluje o společnost agrární s jediným vůdcem a ta má telefony hodně drahé , tak aby jste měli aspoň společnou platformu🙂.

      • Nevím, kdo jsou to "...voliči ovara a čobolečka prolhaného", takže se nemohu vyjádřit.

       Co se týče telefonu, můj Toughphone byl velmi laciný a jeho zůstatková hodnota je nulová, nicméně netuším, co byste z toho chtěl vyvozovat, snad kromě toho, že pracuji na stavbě.

       Moje názorová skupina jsou ti, kdož považují přispěvatele typu Obcanova, kam i josefa.novaka zařazuji, za softwarové roboty, protože tak omezený živý člověk být nemůže.

       Vy budete nějaký upgrade, ale stále ještě dost špatný, jinak by vám vypálili do epromky "abyste". Nebo budete sofistikovaný  produkt vyzařující "lidovost", k vážné diskusi se však nehodící.

       • Reakce na příspěvek:

        voni jsou míchačky s internetem ,to za mě nebylo.

        • Reakce na příspěvek:

         Betonárna:

         Betonárna
         (betonárka) je zařízení, v němž se vyrábí beton. Mezi nejdůležitější
         části betonárny patří sklady jednotlivých složek betonu, přisunovací
         systémy a dávkovací zařízení složek betonu, míchací a ovládací centrum,
         dispečink a recyklační centrum.         Hlavní částí betonáren je dávkovací a míchácí centrum, v němž se
         jednotlivé složky betonu dávkují a míchají podle stanovených receptur. V
         dnešní době je na betonárnách vše řízeno počítačovými systémy a jakost a
         kvalita betonových směsí je zaručena normou.

  • Nikdo si tě určitě nepřečte, běž se léčit, blázínku.

   • A proč na to reaguješ když to nečteš🙂 , dotované todo z agrovyžertoaždodna.

 • Kluci slovenští - dobře děláte.Špinaví psi z Moskvy mohou rejdit jen tam, kde je jim umožněno.Toto je kremelský hnůj který se snaží zaneřádit EU. Byly časy kdy jejich jen průjezd třeba Německo zakázalo. A právem. Když chcete dělat brajgl tak to zkoušejte zejména doma. I u nás se je nějaký bezvýznamný socanský šmudla ze sněmovny pokoušel zviditelnit. Pěkně socanům zatopil.Páchnoucí psy na motorkách nemá nikdo rád.

  • Ale okoune manýry Putina ti nevoněj ale manýry Babiše bráníš?No chápu z EU dojíte prachy a do Kremlu by jste je museli posílat.🙂

  • Milý pane Rybo (okoune) kolik těch "páchnoucích psů na motorkách" znáte osobně, že jste v jejich hodnocení tak konkrétní? 


   • Je-li někdo rusák a ještě k tomu pod taktovkou Kremelského skřeta je to už diskvalifiakce pro jakýkoliv normální stav zcela absolutní.


 • Na Slovensku toho nechtějí více. Záleží, kdo. Při faktu, že Slovensko nemá oficiálně aktivní zálohy a armáda má okolo 14 tisíc členů, tak obrana Slovenska je na minimální úrovni. Ani nynější anální akce s nákupem 14 ks F-16 jeho obranu nezlepší. Ty  staré stíhačky jsou sice dobré stroje, ale Slovensko je tak malá země, že by si mělo zvolit něco smysluplnějšího, zejména navýšit počty osob a v armádě a vycvičit si zálohy.  Obrana země na leasing , či výpalné pro NATO-potažmo pro USA, se takto řešit nedá. A ani jakýsi Švrček  to nespraví a ani neohrozí.  Dokud jejich země nebude zase suverenní stát, tak tam bude možné všechno. Suverenita ale začíná ukončením účasti ve spolcích, na které není spolehnutí - NATO a EU. Jak to do té doby na Slovensku dopadne, ví jen stará Blažková. Malá paramilitantní skupina kluka Švrčeka je jako desítky našich air softových zájmových klubů. Hrají si na vojáky ale vojáky nejsou. Nechte kluky vyblbnout a starejte se o své povinnosti, na které kašlete. Tímto svinstvem pouze odvádíte pozornost pryč od sebe, aby nikdo neviděl, jací jste lempli. Snad ten binec nový prezident za rok volený časem napraví. 😈

  • Při pořizování nadzvukových letadel je v případě velmi malých států zásadní otázka: pokud se povede odstartovat, nad kterým sousedem se smějí otočit?

   • Pak si vybrali dobře neb F-16 v manévrovacím boji obstála vždy na výbornou a to i přes svoje stáří.

    • Poslední letadlo vhodné k použití na území ČR (a SR je asi rozlohou menší) byl Albatros.

     • Hele věnuj se radši rozpoznávání krávy od ovce,military technik z tebe asi nebude.

      • To nebude zcela určitě. Ale rozměry České republiky jsou veřejně známy.

  • SKRYTÝ PŘÍSPĚVEK

   Tvůj mozek je na minimální úrovni, balíku.

 • Asijské hodnoty jsou hodnotnější.Dobře že se Slováci odtrhli  i když dnes se jich nastěhovala půlka do Čech.To bude asi tím jak jsou asijské hodnoty hodnotné🙂

  • Dokonalá srážka dvou nejdementnějším blbečků na netu. Jen tak dál, kriplíci. Ale už beze mne.

   • Kolikrát jsem čet že už končíš a fut nic ,pak kdo je deement.🙂

  • Je to tam jinak. Nevědí, co chtějí a vládne tam strašná korupce, jako někde v Africe. Jsou rozděleni na malé kousky. S Asií to ale nemá nic společného. A přes všechny naše mainstreamové deklarace a průzkumy,  jak se jim vede v mnohém lépe, než nám, to není pravda. Je tam drahota a platy mizernější, než u nás. Konečně, jsou to sousedi s Ukrajinou. A ta je odstrašující příklad, jak korupce likviduje stát a co to udělá, když se spolehnou na fašouny, Brusel a americké poradce typu Mc Cain. 😈

   • Ta korupce a bída tam byla a to jsme byli ještě pevnou hrází socialismu ve světě.Takže jen pokračování.

   • Hlavně že ty víš, že se chceš vymakat na IQ 10, bezmozku.

    • Podívejte, polorobote - mnohonickový kašpare, Vaše názory mne fakt nezajímají. Jste průhledný jako sklo. 😈

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit