Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Má pravdu ten pán.

    http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/expert-vlivne-lobby-v-usa-vrazi-klin-mezi-evropu-a-rusko/
  • Moje zvratky musí vždy plavat nahoře. *3*
  • Ano, Putler nasměroval Rusko do propadliště dějin.Uráááá!
  • Co se tak děcka sbalit a jít si plácat bábovičky. Všem diskutujícím se tu uleví, věřte mi. *3*
  • Na prezidenta Zemana nikdo nemá a budeme ho volit zas a znovu.
    • Já ho budu volit také, nebude mi vůbec vadit, že ho budou nosit a poponášet bodyguardové na mítingy a senilita bude taky pokročilejší, že už si na nějakého Peroutku, natož na jeho článek, už ani nevzpomene.Hlavní věc je, že bude dalších 5 roků na Hradě a pak zase a zase..
    • To je fakt, vypije toho hodně, ale na Jelcina Zeman nemá! Je pouhou dvojkou v chlastu!
      • Bohužel je až trojka, na Vaška Havla taky nemá.
        • Tak to ne, Miloš je 1.!!!
  • Pomozte zrušit sankce proti Rusku, tlačí na vládu firmy
    České průmyslové firmy přicházejí kvůli protiruským sankcím zavedeným EU o miliardy na tržbách, asi třetina označila ruský trh za nenahraditelný. Dvě třetiny firem si myslí, že by se vláda měla zasadit o omezení či úplné zrušení sankcí. Vyplývá to z ankety Svazu průmyslu a dopravy ČR (SP ČR). Pro zrušení sankcí nejsou jen průmyslové firmy, ale i zemědělci.

    No a po tomto simon praskl jak veš když ho přejedeš kulmou ...
    • Pro zrušení sankcí je především opilec z Hradu, ten na to naštěstí vůbec vliv nemá.
  • Rusák musí vypít denně litr kořaly, jinak neusne, povídal náš gentlaman z Hradu...ten má co mluvit..
  • „Když se díváme na mapu světa, musíme dojít k závěru, že Rusko náleží k základním pilířům jakéhokoli stabilního politického a ekonomického uspořádání ve světě. Geopoliticky Rusko patří do Evropy a historie ukázala, že bez Ruska je dlouhodobá stabilita Evropy nemožná,“ říká Klaus s tím, že úkolem pro současnost je přivést Rusko zpět do evropské politiky jako partnera, nikoliv jako nepřítele.
    • Rusko je velká benzínová pumpa, která je absolutně závislá na dovozu všeho. A s cenou ropy klesá i výplata prostého mužika, ten v Panamě peníze ulité nemá, jako Putin.
  • Simona tady ničí diskuzi, protože je to stará, tlustá a hnusná StBácká swině :))) muhehe
  • Současnou generaci Putinových mladých novinářů nazvala zbabělými Putinovými klauny, Politkovská napsala : “ Novináři musí být servilně oddaní Putinovi, jinak jim hrozí kulka, jed, či politický proces s následným vězením či psychiatrií - Brežněvovu éru lze charakterizovat jako cynickou demenci, pro Jelcinovu éru bylo typické velkorysé rozkrádání státního majetku, zatímco za Putina žijeme ve zbabělosti „ ...
    • Kdo to je?
      • politkovská?
        Ta co upozorila na zločiny Putina a Kadyrova. proto jí ta dvojka teroristů nechala zavraždit

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit