Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    Kaprále tomu říkáte statečná a neohrožená armáda?

  • Jako nic se neděje. Klasika zodpovědných činitelů, mlží se a čeká až to vyšumí, nebo to překryje nová "aférka". Hlavně  aby je neodstavili od korýtek.

             Jinak bych chtěl říct, že je to vhodná podpora náborové akce pro středoškolské studenty na prázdniny za 30 táců. Aby věděli co je čeká až podepíšou a pošlou je bojovat za "odkláněče"  pomoci Zelenského. 

  • vanhorne

    R.1960 Praslavice, Potstat, Libava. Jako prislusnik PTP jsem tam budoval republiku a vubec si na tu vojnu tam nemuzu stezovat. Nejlip se budovalo v Praslavicich Na Kocourovci v hospode U Baby. Slouzil tam se mnou i neboztik Pepa Laufer.  Na zdravi bratri  PTPaci 🍻.

    • Ale s kvalitou PŠM se tam očividně nevytáhli.

      • vanhorne

        I to jsme nekdy meli, obycejne nekolik dnu pred prijezdem nejake navstevy z gen.stabu. Nebyl to ani politruk jenom obycejny cetar, ale uvedomely svazak a ten se hlavne zameril na nase znalosti vojenskych hodnosti. Protoze jsme jednou zazili, jak dozorci roty oslovil nejakeho generala "sudruh major". Ja sam jsem to zazil kdyz jsem jednou musel lovit v pameti jakou maji 4 frcky hodnost. Nastesti to byla rozumna zenska, kapitan a mela z toho srandu. Nebylo to spatne, zadna buzerace jidla bylo dost a dobreho a kdyz jsme splnili normu dostali jsme vyplatu. 😊

  • Oni ti dnešní "profesionálové" sabotáže nepotřebují. Ohrožují sami sebe. 
    Kdepak když je někdo profík, tak je to radost vidět ho v práci. 

    • Ano, ano tupý čumáčku, slibotechno... Takové virální video z HH4 bude ne náhodou virální. Jen se mi pomaloučku vkrádá do podvědomí strašidelná myšlenka, že snad, možná, nepatřím mezi vaše oblíbence.

    • Bylo to cvičení takže to nejspíše byli školení žáci, bohužel jako pyrotechnik uděláte chybu jen jednou, je to neštěstí, a všech zůčastněných je mi líto.

  • Tragedie si vyžádala lidskou oběť. Budiž mu země lehká. A upřímnou soustrast všem pozůstalým. 

  • josef.chmela

    Tak to dopadá když si jedmoměsíční amatéři hrají na profesionály.

  • "Vojáci z Libavé nejsou v ohrožení života, ministryně vyloučila ....... "

     A to je nám zas koncert blbosti z ústa Hlupaně. V ohrožení jsme tady už dlouhé měsíce všichni. Protože se vnucujeme prostřednictvím pražáků do válečného konfliktu.Do konfliktu po kterém nám nic není. Který je nám ukradený. Ale kyjevští patolízalové se nás snaží dokola do něj vetnout. Ostatně co nevidět Černochová, zdejší ricinová agentka vygeneruje oravdového viníka. Rozhodně bude tradičně od Mosky.

    • Jo tohle si Francouzi a Angličani ve 38 taky říkali v Mnichově když nás nechali obsadit Němci "to se nás vůbec netýká" a byli tenkrát úplně stejně naivní jako vy !  ustupování zlu vytváří jen a pouze větší zlo.

    • Těch " pražáků" tam zas tolik není, ale náplav z Moravy kvanta.

      • A jak to počítáš? Podle vzhledu?

    • Konflikt na Ukrajině se nás na výsost týká. Ledaže by u nás od nich nebyli imigranti, nemoci, zvýšená zločinnost a nestálo by nás to tolik peněz.

  • Jo vona tam vyjela Černochová? Tak to se nemusí nikdo ničeho obávat

    • Ona sama je jedna velká sabotáž pro armádu. 

    • josef.chmela

      Ano, tato odbornice rozumí všemu. Dokonce umí střílet i z pistole.

    • josef.chmela

      Ano, tato odbornice rozumí všemu. Dokonce umí střílet i z pistole.

  • Jeden froňták z druhé války mi vyprávěl, že měli někde poblíž hromadu min z odminovávání. A ta hromada jim zodpovědně bouchla, když se kolem nachomejtal jeden odminovávač. Prý to byla pekelná rána. Kdo spal na bydle, vstal rovnýma nohama.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit