Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co na to lže soudruh fašista Putin?
    • že prej seš inteligentní kluk s velkým šulinem
  • tady evidentne chodi v houfech.Jinak neni mozne ze se tady najednou a na jednom miste naslo tolik proruskych vypatlancu lezoucich rusakovi do zadku.Kazdy clovek vi ze nekdejsiho naseho okupanta je treba mlatit po hlave a kopat az na hranice se Slovenskem.Totiz na stepi je rusakovi nejlepe.
  • Tuto šaškárnu sleduje pouze duševní ubožák.
  • Země Česká zlodějům a dementům zaslíbená.......
    • Proto je tu tolik vypatlaných komunistů včetně tebe, blbečku?
  • Kašlat na cele Nato Rusko ma vse lepsi https://www.youtube.com/watch?v=W5Unk0MDTsE
    • Kdybys neposlouchal jen ty bolševický bláboly na schůzích, tak by ses mohl dočíst, že rusko dává ročně na zbrojení 90 mld. USD, zatímco USA 682 mld. USD. A to dlouhodobě. Takže tady neplkej ty svoje idiotiny. *12*
      • Z toho čísla je jasné proč dělají, kdyby polovino věnovali na svoje chudé otroky, bylo by i jinde ve světě líp.
  • Lidem kteří navštívili Mošnov a obdivovali stroje na zabíjení, moc nedochází že jednou můžou zabít i je a jejich nejbližší.......To prostě nechápu.........Není co obdivovat..........
    Jo, a na Mošnově jsem byl na vojně *1*
  • Jedinou kaňkou byla vlezlá návštěva toho Vondry.Co dělá bývalý největší všivák za ODS na takové akci.Pěkné bylo že pár lidí mu poslalo nezakrytě zdvižený prstík.A dobře věděl proč nevylezl z VIP zony.Hochu vsadim se že by ti přiletěla i jedna výchovná.Jasně že v tvém vlastním zájmu.
    • Jeedna výchovná je málo, ať vrátí co nakradl a pak mu naložit sedmiocasou. Když ho zvou média, tak proč by si nedělal z normálních lidí srandu. Jenom mi prosí někdo řekněte koho zastupuje. Snad ne tu rozpadající se ODS. Ale jak je u ČT a jiných médií nechají mluvit takové grázly.
  • Škoda , že tam nebylo taky Rusko . Mám rád historickou vojenskou techniku.
    • Hermánku, tiskali ti dali do titulu ruská bojová letadla. To svědčí o kompetentnosti redakce Tiscali.
    • podívej se sem hermane z ss merckle a pak se přebal !!
      http://www.youtube.com/watch?v=2CYVw4dne-0
    • Myslel jsi asi Ukrajinu. Co sr týká polních lopatek, můžeme konkurovat ruské armádě, ve všem ostatní jsme pozadu.
      • Pravda, ruská armáda má nejlepší politruky na celém světě .
        • Jaký je rozdíl mezi politrukem a politologem?
          • Velký.
            • Obávám se, že žádný. Jsou to takoví moderní flanďáci. Přesvědčit ty ostatní, aby věřili. Důležitá součást této víry je poskytování obživy politrukovi, pardón, politologovi.
    • Vidíš. Viděl jsem to v TV. Ukazovali Německý tank Leopard II, který vlastní Polská armáda. Redaktor se ptal vojenského odborníka na to, zda je lepší naše T 72 - vyrobené v Ruské licenci v Martině. A on řekl, že BOHUŽEL, ten T 72 při společných cvičeních NATO vykazoval lepší výsledky a má oproti leopardu jen 3 členou posádku, protože nepotřebuje nabíječe - má automat. Zarazilo, mě tam to slůvko BOHUŽEL. Je to trapné od vojenského odborníka. A to ještě řekl, že se T 72 vyrovná s tanky Abrams z USA a to mají Rusové nový T 90. Možná bys na historickou techniku zíral, jako tele na nová vrata.
      • Zejména v Iraku se ta špičková sovětská technika skvěle osvědčila . Irak měl 4. nejsilnější armádu na světě a mnoho ruských poradců.
  • Rudokožci tady zase blijou na žalost. *2*
    • Pardon, chtěl jsem napsat pijou na žalost. *2* No, možná potom i blijou. *1* *1* *1*
  • Den, kdy jsme vstoupili do NATO, byl jedním z nejšťastnějších dnů v mym životě. Chápu, že pro rudochy nikoliv, Už se nikdy nedostanou k moci. Zaplať Pán Bůh!!!
    • také jsem ten den dostal orgasmus....
    • Jiříku, tak s tím naprosto souhlasím. Pokud bys byl tady, museli bychom si přiťuknout. *14*
      • Ok *1*
    • do dršky tečko. Vlastně HONZO.
      • Bůůůů... *12* *12* *12*
        • Konečně jsi se naučil zdravit, když ses vrátil domů do chléva.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit