Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *!!! Lživý inzerát proti Schwarzenbergovi zadal bývalý důstojník STB JUDr. Vladimír Zavadil-zasahoval i při demonstracích proti studentům před rokem 1989 !!!!

    !!!!!Zde si přečtěte pravdu o tom, kdo má prsty ve zmanipulované volbě nového prezidenta- soudruha Milouše Jelcina Zemana.!!!!

    http://www.lidovky.cz/lzivy-inzerat-proti-schwarzenbergovi-zadal-byvaly-dustojnik-stb-1ce-/zpravy-domov.aspx?c=A130125_182818_ln_domov_mev
  • Škoda, Notovi v ústavu vypli komp. Příště.
    • Asi ano blbe........... *3*
  • Můžu ti říkat Honzíku??
    • Jak chces - RUZO! *1* *1* *1*
  • Vzkaz pro JUSTICIU
    Doufam,ze Ti nevadi me tykani,jinak jsem Honza...Tobe se predstavuji,nebot Te povazuji za meho pritele.
  • Jeste jedenkrate pro S V I NI a bedzmozka s.JUDRA-NEVLASTNIM cz klavesnici ani cz S_W
    • *1* Už dlouho jsem se tak nepobavil. A prasata jako Not CSSD můžou volit a proto to vypadá, jak to vypadá.
      Už vím, proč tak brojíš proti komunistům, protože by ti sebrali občanku pro nesvéprávnost. Řidičák stejně nemáš, protože na to nemáš mozek. Lejnem co máš v hlavě se myslet nedá. *1* *1* *1*
      • Jo,tak se mej a pozdravuj megere.... *16* *12* *16*
        takze ten tah v sachu bude kdypak trubko?
  • Zapoměl jsi na prášky Not. Děkuješ sám sobě. Volej doktora.
    • Ještě větší d*bil než jsme doufali.. *1* *1* *1*
      • Dík za poctu. Běhá mi mráz po zádech, kdyby mne takové prase chválilo.
        Pro blba Nota: když sčítáš dvě mínus, výsledek je plus.
        A ty jsi mínus (a velké) a dáváš mě mínus, zákonitě musím být v plusu. Matematiku neočůráš (ještě vědět co to je viď)
        Ještě na tom nejsem špatně.
        Dík.
        • Bojis se blbe???
          Tak ja beru i tu matematiku...........
          A ted se drz LUZO!
          PTEJ se zmrde!!!
          • Upozorňuji na výrazný intelekt pana pisatele jenž se zove Not CSSD Jedná se o vrozenou inteligenci zděděnou po rodičích.Nebo snad oni byli slušní a ze syna se vyvynul blb? Nezbývá než připustit obě možnosti. *1*
          • To ti věřím, že budeš vědět, když sedíš na netu. Osle *1* *1* *1*
            • Zeptej se maminky,proc te nezmetala....... *3*
      • Děvče děvče. Už je bez pochyb jasné, že z čeho tě maminka Tvá vypustila, tím jsi také zůstala. Opírat se o názory největšího kretána znamená, stavět se na jeho úroveň. *12* *12* *12* *1*
        • Kverulante Justícia a Not CSSD je jeden a ten samý tvor. Duševně zdravý člověk, by nemohl chválit ten příval hoven z Notovi huby. A naopak.
          • To Petr: Tak nevím, kdo tady trpí schizofrenií, protože bezmozek tvé kategorie spojuje tři osoby do jedné a přitom jsme tři , kteří tady jedině tuto vaši komunistickou lůzu trochu popichujeme a to se Tobě a jiným Stbákům a komunistům nelíbí....Já jsem jedna osoba a jestli to nedokážeš rozlišit, doporučuji odbornou konzultaci s nejbližším psychiatrem, který by ti jistě diagnostikoval pokročilou schizofrenii-tedy rozdvojení mysli a osobnosti... *1* *3* *4* Jsi svým způsobem vlastně duševní chudák.. *1* *3* *4*
            • Doporučuji zopakovat slova "Písně práce" ," Internacionály ", "Kupředu levá", Vpřed směle soudruzi spějme", Avanti popolo" "Hola hoši na palubu" což pro Tebe nebude zajisté problém. Stačí zalistovat v písemnostech Tvých předků. Nejvíce pravičáků se totiž rekrutuje z řad bývalých členů ČSM, SSM KSČ, SČSP, PSVB, a uličních výborů. Doporučuji tedy znovu změnu svrchníků, jako minule.
            • Kdepak. Možná jste tři, ale všichni používáte Notovo lejno, co má v kebuli. *1* *1* *1*
          • Jsi dobry-zacni hrat sachy a kdo je lepsi.Nepouziji sachovnici-zacni-jsi bily.......Ver mi,ze nekecam,a ukaz,co umis.
  • To NOt CSSD: Děkuji za kompliment a i Vaše příspěvky se mi líbí, jsou věcné a namířené proti komunistické špíně, které je zde bohužel jako hnoje...Pryč se Zemany, Klausy-Pružinské, a Zavadily, protože tito hnoji škodili, škodí a škodit budou této republice i nadále.. VYZÝVÁM VŠECHNY SLUŠNÉ ĆECHY, ABY PODALI HROMADNOU STÍŽNOST K NEJVYŠŠÍMU SPRÁVNÍMU SOUDU A ZNEPLATNILI "ZHNOJENÉ A ZMANIPULOVANÉ VOLBY" německé a rakouské deníky píší o našich volbách, jako o volbách, které proběhly na Ukrajině, což je stav velmi alarmující!!!! Je potřeba udělat pořádnou revoluci a vyhnat ty estébácký z republiky na Sibiř a zabavit jim veškerý nakradený majetek!!!!! Je mi z této republiky pomocí lží a nenávisti na zvracení Soudruhu Zemane, jestli máte trochu svědomí, tak odstoupíte sám, jestli to za vás neudělají slušní voliči!!!! Za sebe se té stížnosti na NSS rád zúčastním!!!
    • Nechápu. Revoluci dělá vždy většina. Neboj ona přijde děvenko. Příjde než se naděješ.Takovou Fugu, nezahrál sám Sebastián Bach, jakou my Vám zahrajeme. Už nastal čas. Doporučuji si pro zklidnění zapět mnou upravený text písně maestero Karla: Zeman vyčistil vzduch - zmizel knížecí puch - bude dýchat se líp. Dobré, že? *1* *1* *1*
    • Muj priteli,moc si Te vazim!
      Jen pro Tvoji informaci-byval sem spickovy sachysta-ale to vis,prijde mladsi generace a to je zivot....
      Omlouvam se Ti,ze na tu luzu jsem sprosty,ale nic jineho na ne neplati...
      Ja vim,ze pouzivam jejich zbrane,ale jinak fakt nemohu! *3*
      Mam i dnes 2439 ELO.....2 baly..........
  • ***!!! Lživý inzerát proti Schwarzenbergovi zadal bývalý důstojník STB JUDr. Vladimír Zavadil-zasahoval i při demonstracích proti studentům před rokem 1989 !!!!

    !!!!!Zde si přečtěte pravdu o tom, kdo má prsty ve zmanipulované volbě nového prezidenta- soudruha Milouše Jelcina Zemana.!!!!

    http://www.lidovky.cz/lzivy-inzerat-proti-schwarzenbergovi-zadal-byvaly-dustojnik-stb-1ce-/zpravy-domov.aspx?c=A130125_182818_ln_domov_mev
  • **!!! Lživý inzerát proti Schwarzenbergovi zadal bývalý důstojník STB JUDr. Vladimír Zavadil-zasahoval i při demonstracích proti studentům před rokem 1989 !!!!

    !!!!!Zde si přečtěte pravdu o tom, kdo má prsty ve zmanipulované volbě nového prezidenta- soudruha Milouše Jelcina Zemana.!!!!

    http://www.lidovky.cz/lzivy-inzerat-proti-schwarzenbergovi-zadal-byvaly-dustojnik-stb-1ce-/zpravy-domov.aspx?c=A130125_182818_ln_domov_mev
    • Tvůj papá byl také komunista. A dej ruku do ohně za to, že jsi nechodila s červeným šátkem. Příjdeš mi jako potrefená huska. Kejháš a kejháš a stejně nic nezměníš pusinko. *1* *1* *1* *1* *1*
      • To Kverulant: Ani s rudým šátkem ani papá nebyl komunista. Máš smůlu. *1* *3* Nenachytáš mě *3* *14* *1*
  • *!!! Lživý inzerát proti Schwarzenbergovi zadal bývalý důstojník STB JUDr. Vladimír Zavadil-zasahoval i při demonstracích proti studentům před rokem 1989 !!!!

    !!!!!Zde si přečtěte pravdu o tom, kdo má prsty ve zmanipulované volbě nového prezidenta- soudruha Milouše Jelcina Zemana.!!!!

    http://www.lidovky.cz/lzivy-inzerat-proti-schwarzenbergovi-zadal-byvaly-dustojnik-stb-1ce-/zpravy-domov.aspx?c=A130125_182818_ln_domov_mev

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit