Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ...Hurá, gratuluji panu Zemanovi k vítězství, dostal hezký dárek ke včerejšímu svátku, Kníže si může nasadit papuče, zapálit dýmku a odpočívat na svém zámku.
    • Po delší době mám upřímnou radost a doufám, že se politická karta začíná obracet. HURÁ..........................
  • pry vyhral zeman. je mi to celkem jedno , vlastne uplne. jenom , pokud dodrzi svoji vyhruzku ze kdo nepujde k volbam zaplati pokutu 5000 korun , slibuji ze k volbam snad poprve v tivote pujdu a pochopitelne budu volit komunisty nebo jestli se to nekde objevi nejake extremisty s co nejradikalnejsimi nazory.
  • Už příští rok nás zasáhne velká politická změna v česku a pokud ne, hrozí měna!! To prorokuju!!
    • Tobě určitě nehrozí jedna věc: inteligence.
  • stary dobry zelatinovy Mirda Slouf se uz nemusi schovavat resp. Zeman uz ho nemusi schovavat. At uz je to tak nebo onak. Skoda ze se toho nedozil kmotricek Mrazek. Uz by zhavil drat co a jak a od koho a komu. Ale neveste hlavu . Na jeho miste uz je davno nekdo dalsi.
    • ted vystrida Dalika , na Vecerka se uz zapomnelo uplne. Mimochodem , vztahuje se na Dalika take amnestie ? Myslim ze ano . Bylo by nespravedlive aby na jeho zasluhy tuneldedek zapomnel.
  • No tak korektore *1*
    Přečti si občas co napíšeš ty. Ty musíš mít taky místo úst fekál.
    • Ale já nemám ambici být prezidentem 10 miliónu lidí, hlupáčku.
      • V tom jediném děláš dobře
        *1*
  • svych 5 minut slavy jste si uzili lopataci. Ted zase 5 let drzet hubu , nadavat a ridit zemekouli jenom z hospody. Hlavne platit dane aby bylo na rozkradene a prohrane spory . Zavirame , zhasiname . Odchod luzo.
  • Tak a teď ještě vymyslet, jak a kde to zfalšovat, aby míra nemusel s tou gestapáckou tlamou, která nevykonává svou práci ministra, na Mírov. *16*
  • Zoufalci ze zdejší diskuze by zasloužili tlačenkocibulového prezidenta.
    • No hlavně né toho šlechtického komika. Zbohatlik ze zlodějny. Ještě zbývá ho přivest na malej dvůr, a mít dlouhý bič a . :)) Také ho co nejdřív vystrnadit z MZV , zrušit vládů lumpů v čele s Nečasem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit