Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pavle, to by volilo hodně málo lidí. *11*
  • Takovýto nekomplexní, jednostranný a nedůsledný návrh je jenom planým výkřikem do tmy. Diskredituje sám sebe.
    Není to sice vůbec žádná Havlova zásluha, ale „nepartajnická politika“ má paradoxně reálnou a logicky zdůvodněnou šanci.
    Všechno už tady jednou bylo – jenom zodpovědný adresný volební systém na bankovním účetním principu dosud nikoli.
    Nepomůže nic jiného, než úplná personální adresnost a zpětnovazebnost volebního systému na voliče, včetně možnosti levného referenda a přímé volby :
    Státy se prostě udržují těmi principy, na kterých vznikly (TGM).
    Existuje stručný a logický projekt: „Právní stát" na Seaplanet: http://www.seaplanet.eu/index.php/souvislosti/organizace-spolenosti/324-pravni-stat-je-spoluvlastnictvi-oban-nikoliv-koist-politik
  • Tento dnešní článek je klasickým příkladem jak zaměstnat mozky diskutujících, aby nepřemýšleli o tom, jak zle je v této zemi. O hovadinách nemá cenu diskutovat!!! Odcházím.
    • Opravdu je v této zemi tak zle? Jsem důchodce, nebyl jsem u komunistů a živil jsem se normální prací tak mám normální důchod. A nestěžuju si. Mám se líp než za komunistů.
      • tak to jste asi mel stesti. Spousta takovych to stesti nema. No ale skoda mluvit ...
  • Je to nesmysl, volební právo je ústavně a demokraticky dáno *1* Zas jeden z přiblblých a zbytečných návrhů....kdyby raději řešili něco podstatnýho...a že je toho dost....
    • Leoši, řekl bych, že je to zas taková kost předhozená davu, aby se o ni tahal a nestaral se o to o co nemá. Stejná pitomost jako ta přímá volba presidenta.
  • Napad je rozumný, kdyby nemohli volit mnohokrát trestaní občané - všichni víme, o koho většinou jde, ale to by řvali, že to je "dyškrymynácija a rásizmus."
    Ale obyčejní nezaměstnaní? Mnozí pracovali, platili daně a rádi by pracovali i dnes, je to pořád lepší, než být na sociálce. V tomto mi návrh připadá zvrácený.
  • To už tady kdysi bylo, ztv. "majetkový konsensus", ale ještě za starého Rakouska se to zrušilo.
    Což byla zjevně chyba. iím se umožnilo např. volit i 18x trestanejm kriminálníkům.
    Spravedlivější by bylo, umožnit volit děckám od mateřské školky, protože jich se to dotýká nejvíc,
    proč mají o jejich budouctnosti rozhodovat báby nad hrobem, kterých se ta budouctnost netýká???
    Když je věkový limit dole, měl by být i nahoře. *2* *2* *2* *6* *7*
    • Kdyby stát nezprivatizoval doly a kamenolomy, nikdo z recidivistů by se do našich věznic-zotavoven - 18 x nevrátil.
  • Naprosto souhlasím,Ti co parazitují,například cikáni nebudou moct volit,ani důchodci,jsou to většinou zmanipulovaní lidé.Nesmíme zapomínat že naše štědré dávky motivují cikány aby volili zdejší vládnoucí garnituru,na to jsou chytří dost.
    • ty jsi patrně obklopen svými odsáckými sympatizanty, kteří ti dávají záruku se takhle velkohubě vyjadřovat, no ale i vám ten knot dohoří, však se o to snažíte zuby nehty *1*
    • Taky budeš hochu jednou starej. *14*
  • No takový hovadský článek jsem ještě nečetl,to musel vymyslet student PF v Plzni.Tato verbež,která tady vládne 22 let a přivedla tuto zemi na kraj propasti,likviduje jednu fabriku za druhou.Tak pánové M .Terezie dělala reformu,pokračoval Josef a pak Leopold.To jsou osvícenci a ne to co nám dnes vládne a kupí jednu blbost na druhou.Jinak Václav souhlasím,protože stromy nerostou do nebe.
  • tak tohle nenapadlo ani Hitlera..
  • j.juha
    No to je bomba! Zákoník práce jako návod na zacházení s otroky. Díky bankám je zadlužit a zakázat lidem volit. A co přejde teď ??? Vážení sionší proroci.
    • O to přece asi jde. Bude následovat počet hlasů podle ekonomické síly (velikosti daň.odvodu) a máme tu skoro otrokářskej řád. (I když ten starověkej by z dnešního pohledu byl asi snesitelnější)....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit