Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To Pištovo přiznání že se stěhuje tak zarmoutilo Not CSSD že se tady vůbec nevyskytuje a je s toho mimo a smutný.Asi si už taky balí kufry.
  • No vida, tak dva největší trotli, Pišta Žiga a Not CSSD se dojali málem k pláči a budou se stěhovat do jiného státu aby jejich prezident nebyl Zeman, doufám že nám potom pošlou aspoň pohlednici, jsem s toho taky dojat, jen aby si vybrali správný stát a neskončili o žebrácké holi.Doufám že nám dají vědět kdy budou odjíždět......
    • A kde tam budou bydlet, na hotelu?
  • Pohled na tolik slušných, inteligentních a charizmatických lidí musí sakramentsky dráždit stoku primitivů, co sem lezou ve své bezvýznamnosti, svém alkoholizmu a své tuposti :)))
    • Mně to spíš připomímá školní foto se starým panem učitelem. Mimochodem, který z nich jsi ty, korektore?
    • Inteligentí lidé přemýšlej, sbíraj informace a teprv potom jednaj. Tihle jednali spíš z popudu svejch citů či pocitů, zda někteří ještě z jinejch, toť otázka.
    • Táhni už chrápat hlupáčku, a neruš diskusi.
  • Koukám kolik se tu zase zrodilo ozralejch rudejch degenu nad hrobem. Uz vás moc neni soudruzi:-€
    • Naopak, přibývá nás. Stačí se podívat na statistiky, kolik procent voličů má KSČM a kolik ODS a TOP. Ty dvě nedají ani dohromady to, co získá KSČM. A to je nevyvratitelný fakt.
  • Prosím voliče pana Schwarzenberga, aby se nezapojovali do těchto nízkých diskuzí, protože v těchto diskuzích jsou Zemanovci dobří. Aby i po volbách jste jednali v rámci slušnosti..... Klement Gottwald byl náš prezident, Zápotocký byl náš prezident, Novotný byl náš prezident... bohužel a někde to musí být znát.... Přestaňte diskutovat takto a s těmito... nemá to valný smysl.... Přemýšlejte, co můžete změnit ve svém okolí, rodině. .I těmito volbami jsme mělli šanci ukázat, že je potřeba zachovat si vzájemně lidskou důstojnost.... Tenhle kanál je opravdu pod lidskou důstojnost...
    • Často slýchám o demokracii , že vidění toho druhého může být jiné než moje..... Ale to předpokládá několik pravidel, která se musí dodržet. To myslím i v těchto diskuzích, které tady probíhají.Demokracie pro demokrata znamená to, že se pohybuje v určitých mantinelech. Tam patří i slušnost. Pro nedemokrata, že může všechno. Základní věcí pro tento demokratický systém je, že umíme rozeznat dobro od zla , lež od pravdy- Pokud ale vše relativizujeme... demokracie asi pro nás moc není. Nedokážeme pak totiž rozlišit co je špatné a co lež, co hrubý faul. Naši nerozhodnost schováváme za neschopnost rozlišovat. Hrubostí a sprostotou jste také sami za těmito mantinely, jako někteří naši politici.
    • Nemáš náhodou krámy ty huso, že se ti to vrazilo do palice a né do pičky?
  • jestlipak ti hrdinové, co tvrdily, že se odstěhují když vyhraje Zeman, toto splní. Nebo se zachovají jako pan kníže a slovo nedodrží. Takovým lidem se nedá věřit ani nos mezi očima.
    • Nejaky ženský slibovaly ze se odstehuji?
    • Lid je hlúpý
  • No vida, tak dva největší trotli, Pišta Žiga a Not CSSD se dojali málem k pláči a budou se stěhovat do jiného státu aby jejich prezident nebyl Zeman, doufám že nám potom pošlou aspoň pohlednici, jsem s toho taky dojat, jen aby si vybrali správný stát a neskončili o žebrácké holi.Doufám že nám dají vědět kdy budou odjíždět.
  • jeho tym mi pripada jako jeho deti. TOTIZ měli ti švarcenegři pravo první noci. on sam nevi kolik jich zplodil..... debiil!!!!
  • Z fota je zcela zřejmé, že toto tupé stádo mohlo blba a DG 307 maximálně tak přivést na hajzl, aby se neposral a nepomočil, a to ukázali, že se jim to ne povedlo. Blahopřeji.
  • Při pohledu na foto je mně jasné, proč volební tým Schwarzenberga skončil. Mladí, kteří neumí volit pro nezkušenost.To omlouvám.Pro příště.Zde uvádím postup při volbě ve druhém kole.Vejdeš do volební místnosti, pozdrav volební komisi. Předlož OP nebo pas. Dostaneš obálku a hlasovací lístky se jmény MZ a KS. Zajdeš za plentu. Levou rukou přidržíš obálku a pravou rukou zasuneš volební lístek se jménem MZ do obálky. Jdeš k urně. Cestou vhodíš lístek se lménem KS do koše nebo pytle. Obálku vhodíš do volební urny. Při odchodu se rozloučíš s volební komisi. Chápeš to ? Jak jednoduché! Tak příště !
    • Chudáčku. Tu jedničku jste si připsal omylem, iq víc než 50 prostě mít nemůžete. Kupředu levá!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit