Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hulku a podobní zoufalci: Volba za 11-12 dní bude pouhou formalitou a estrádou Karla.
  • vysledky volby jsou zklamanim - stare struktury, pasivni pristup, jeden prorusky, druhy prokatolicky...je jasne, ze volic v Cechach nemaji rozhled a boji se zmen...
    • Je jasné, že máš v hlavě kadibudku.
      • Kéž bys na tom byl lépe.
  • Jak to vypadá tak von Trautenberg zaplatil všem deníkům,aby ho propagovali,jako germánského poloboha. *12*
    • Chudákovi jako ty nic chytrého nikdy nenapadá.
      • napadá mě jenom, kdo touží zatáhnou ČR co nejhlouběji do chřtánu hladové EU, zavést Euro a dát co zbude kléru ... a můžete se modlit s Kalouskem *10* *10* *10* *10* *10*
  • Co je to za demokracie, když se i na internetu mohu přihlásit jen na vlastní nebezpečí - musím uvést svůj emajl .. a málem i číslo bot! I bez toho by si mě lehce vyšlapali, jenom si to ulehčili, aby neměli pochyb. Já nemám ochotu dále skládat účty mocipánům a vydávat se nejistotě trestního stíhání za internetově vyjádřený názor.
    Vím, že se mohu dotazovat na Googlu na kohokoliv v jiné zemi a ten je o tom okamžitě informován. Mohu-li někde vyjádřit svůj názor, pak přes internet cesta nevede
  • Schwarzenberg je již příliš spjatý s Kalouskem i s touto vládou. Čímž je pro mě nevolitelný a doufám, že i pro další slušné lidi. Volíte-li knížete, volíte Kalouska a že ten se v pravou chvíli vynoří, to si buďte všichni jisti. Zeman není ideální, ale alespoň se neušpinil spoluprácí s Nečasovo vládou. V prvním kole jsem nevolil, neboť mě žádný z kandidátů dostatečně nepřesvědčil. Ve druhém dám raději hlas Zemanovi.
  • Bude-li zvolen kníže, bude se vracet majetek němcům. Ten odsouhlasí všechno špatné. Hlavně, že se zavděčí sudeťákům.
  • Zemana bych nevolil uz jen proto ze si to Klaus preje!
  • Schwarzenberk předseda TOP09, ministr zahraničí je pro mě nevolitelnou osobou, jelikož má na svědomí deformy současné vlády proti lidem , je řízen Kalouskem a neumí ani pořádně česky. Budu volit ZEMANA. *2*
  • Zdroj Blesk
    Sympatický »kníže« a ministr zahraničí Karel Schwarzenberg (75) se ve své prezidentské kandidatuře hlásí k odkazu pravdy a lásky v duchu bývalé hlavy státu Václava Havla (†75) a nikdo by jej nemohl podezřívat z extremistických názorů.

    Rod Schwarzenbergů, z něhož pochází, navíc aktivně odporoval nacistům a kvůli tomu jim byl také obstaven majetek. Jinak tomu ale bylo u jeho vyvolené, Therese rozené Hardeggové (72). Její příjmení neslo skvrnu ohavné minulosti. „Můj otec byl nacista,“ říká nyní bez obalu Therese, která má šanci na to, stát se naší první dámou. Její tatínek, hrabě Johannes Hardegg, totiž obdivoval Adolfa Hitlera a stal se velitelem jednotek SA.
  • Zeman se velmi mýlí a bohužel ekonomice vůbec nerozumí. Kompletní hospodářský potenciál Ruska dodnes nedosahuje ani úrovně Velké Británie. Samotná GB pro nás představuje větší trh, než celé Rusko. Rusko navíc neustále porušuje mezinárodní dohody a vydírá české dovozce, kde to jen jde. Viz dovoz zemědělských produktů, skotu, drůbeže atd.
    RUSKO pro nás, z obchodního hlediska představuje naprosto nespolehlivého partnera a jeho potenciál představuje cca desetinu toho co pro nás znamená EU.
    Větší smysl má orientace na Čínu. *3*
    • Samozřejmě že Čína je z tohoto pohledu dobrá volba, jenže bez Ruska si tam moc neškrtnem, tomu brání totiž tzv.kvóty EU, co se týká zemědělství, potravinářství atd., tak už to ve světě chodí, buď budeš táhnout se "západem", nebo pak s "východem", v naší situaci to jinak nejde, když u nás politici umí lézt většinou do ř... západu, ten nás ale nespasí, mají svých problémů dost, to už nám ale nikdo neříká....bohužel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit