Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • turečtí vrazi se zlobí
  • Proč se tady objevují příspěvky zcela mimo téma? Navíc trapně řešící své vlastní osobní věci? Cenzore, nespi! Druhé přispívatele při diskusích tady stopneš raz dva za "podstatně nepodstatné drobnosti" a ty "známé firmy" ne? Pusinka a zlej troll si tady často plácají játra a ty nic nevidíš?

    A a k tématu, abych nebyl nakonec smazán já, že nepíši k věci, ano, souhlasím s papežem, šlo jednoznačně o genocidu Arménů.
  • Vyvraždování rasy? ...s tím maj hezké zkušenosti v emerice. Co nezabili dali do rezervace a odsuzuje je někdo kromně K.. Maye
    • ano, odsuzuje
  • To Rusko je ale pokrytecké že.

    Tureckou genocidu hodně starého data halasně odsuzují ale tu vlastní novějšího
    data ne. Komunistický režim zavraždil více lidí než Nacistický.
    Přesto Rusko dál vystavuje vraha Lenina a zločinci z KGB jsou stále u moci.
    • Turci popírají genocidu Arménů před sto lety, jako bolševici poúpírajíé vraždy polských
      oficírů v Katyni , stejně jako trpajzlík Putka tvrdí, že srpen1968 bv Československu byl
      opráívněný! Opokamarádi s tím souhlasí!
    • rusko si nepřezouvá boty a zuby si nečistí a šlaplo mi na babovičku a maji to!
  • my, vždy na špici, když se někomu děje křivda a tady zaostáváme? Člověk v plísni mlčí? AA taky mlčí (česká odnož?) ale vsadím se, že Kája Švarcmberků, ten to jako genocidu uznal. a Pussy taky.
    • Proč jsi zase použila to slovo? *8* Jsi snad tisková mluvčí Simony a knížete?
      Simča
      • pussy, co ty na tu agresi SA proti chudičkému Jemenu, pořád si slibuju tvůj razantní odsudek a nic....
        • V Jemenu se k moci derou radikální islamisté. Pokud ti to ušlo. *8*
          • a jiní radikální islamisté je bombardují, zabíjejí chudé lidi, vyhánějí je tím z domovů, je to stejné jako před lety s Armény v Turecku Odsudek platí pro všechna podobná chování.
            • Každá genocida musí být odsouzena a je jedno který stát ji provádí.
  • A co že Česká republika genocidu Aménie nepřijala za pravdivou???
    • buď o ní naši neandrtálští politici nevědí (není "IN" co se týče popularity), anebo prostě jen business *13*
  • A má pravdu svatý otec.

    Turecko dodnes svoji odpovědnost za tento holocaust Arménů nepřiznalo.

    Chová se jako Rusko. To si také nechce přiznat že v okolních státech ho nemají rádi
    právě proto že jim desítky let přinášelo jen hrůzovládu a utrpení.
    • Mnó, já jsem zvědavá, kdy PABST PŘIZNÁ TY MILIONY MRTVÝCH, KTERÉ MÁ KATOLICKÁ CÍRKEV NA SVĚDOMÍ PŘI ANEXOVÁNÍ ÚZEMÍ PO CELÉM SVĚTĚ A PŘI NIČENÍ PŮVODNÍCH NÁBOŽENSTVÍ.. převracení na tu jedinu pravou KATOLICKOU VÍRU Joj tohle by už měl konešně někdo spočítat..... *16*
      • taky čekám.... a čekám..... a čekám....
        • Pořád?
          Stačí nosit hodinky a zjistit si dopředu jízdní řád. *15* *15*
          • o argumentech se v jízdním řádu nic nepíše *15* *15* *15*
    • nebo jako USA, které samo nebo rukama svých vyučenců vraždilo po desetiletí ba staletí v e střední i jižní Americe a v poslední době i v Arii a Africe...

      a kdo že nemá Rusko rád? já zrovna ho mám moc ráda a myslím, že v okolních zemích se řadím k většině
      jinak papež má samozřejmě pravdu, jen by to chtělo trochu sebekritiky a vyjádřit se jasně k církvemi organizovaným genocidám po celém světě...
      • Zkus to tvé Rusko oslavovat v Polsku Pobaltí nebo Maďarsku.
        To pak budeš utíkat před naštvaným davem

        Rusko v okolních státech které desítky let okupovalo povraždilo miliony lidí.
        • zloděj nicků
        • Zloděj nicků -nahlašuji
        • zloděj nicků - nahlašuji
        • přestaň ty pazgřivče krást nicky
        • jasně, škoda, že je tedy nenechalo Hitlerovi..... Maďaři se nyní s Rusy přátelí, což je mnohým trnem v oku a kdyby ses o věc hlouběji zajimal, věděl bys, že SSSR tehdy zastavilo Maďary před občanskou válkou, která začala jako sadistické násilí ze strany antikomunistů.

          Poláci, ačkoliv jsou neschopní, sní po generace o velkém Polsku o tom být hegemonem v oblasti proto Rusko nemají rádi, jinak si spolu nemají co vyčítat, území si vzájemně zabírali a válečné zajatce taky vzájemně vybíjeli

          Pobaltí miluje nácky a esesáky, to pro mne není měřítko, třetina tamního obyvatelstva pak nemá občanská práva proto, že jsou rodilými Rusy a nechtějí si nechat prznit ani jména cizími koncovkami a ani se vzdát své mateřštiny.
          Jinak Rusko je po celou dobu, kdy byli součástí SSSR živilo a proto jsou nyní všechny pobaltské státy totálně v loji., Ruská živící ruka ucukla....
          • Pusino, ty jsi fakt číslo. Určotq jso vystudovala VUML na výbornou! Zkus si ale přečíst i jinou literaturu než komunickou. Historie je tvoje slabá stránka a věz, že nic není jen černobílé. Jen na tom tvém zářném východě je té bílé poskrovmu . S takovými jako jsi ty nemá cemu ztrácet čas, Zaváníš blbostí nebo provokací.
            • máš smolíka, nikdo je tam nenafotil, nenafilmoval, nikdo je tam neviděl...a rád by *3* *3* *3*
            • ne moje, ale tvoje je to velmi slabá stránka, oprosti se od ideologických brýlí, doporučuju postup - kdyby to, co dělá ten, koho miluju ( v tvém případě USA) dělal to, co dělá ten, koho nenávidím (v tvém případě Rusko) a opačně - kdyby mělo Rusko množství základen na různých místech amerického kontinentu - co ty na to? kdyby přelétalo v mezinárodních koridorech bez řádného ohlašování se a to těsně u USA hranic - co ty na to? atd
    • Nesvatý papež (zda je fotrem, nevím) má sice pravdu, nicméně Rusko označilo tuto genocidu genocidou dřív, než papež. A Rusko trpí za to, co ostatní běžně dělají. Viz dodávky zbraní chorvatským separatistům.
      • Rusko nemá právo někoho kritizovat za genocidu. Rusko se z malého středověkého moskevského knížectví neustálými nájezdy, zabíráním cizích území, vražděním a drancováním stalo šestinou světa, až se samo zahltilo a zadusilo svou velikostí. Rusko uvedlo v život komunismus, který má na svědomí nejméně 100 milionů mrtvých, a existují odhady i dvojnásobné. Rusko, které se spojilo s nacistickým Německem a spoluvyvolalo tak WW2.
        • můj syn říká takovým tlachalům v odpověď velmi výmluvné - bzum bzum - a přitom dělá malé kolečko na čela
          • Lidem, kteří za komunismu říkali soudruhům nepříjemné pravdy byli také označováni jako "bzum - bzum" a byli posíláni do uranových dolů nebo do psychiatrických "léčeben".
            • ale oni přece byli v Americe, patřila jim Aljaška - vzpomínáš?
            • a já co ti schází, asi ta léčebna.... i když, možná by ses tam sešel i s tou, tebou tak nesnášenou !spodinou"....
            • To ne jako ale fakt anonym:

              Aha, soused taky krade? Rusové by také rádi "čistili kus Ameriky", kdyby se tam měli na čem dopravit. Oni v té době jezdili na koních a šavličkami "čistili kus Asie."

              Já zůstávám sám sebou a necítím potřebu nikoho "zbožňovat". Pokud někoho uznávám, tak to jsou jedinci, kteří vykonali něco velkého pro lidstvo ve vědě, v technice nebo v morálce.
            • Tví zbožňovaní dnes američané, dříve pouzí vystěhovalci z Evropy, vyčistili kus Ameriky od jejich původních obyvatel. Miliony mrtvých "indiánů" jsou fakta. Tak když řekneš A-že Rusko je fuj, tak řekni i to B, že USA je to samé. A je historicky doložitelné, že Turci kosili Armény ve velkým. Tedy, ano, šlo o genocidu, stejnou genocidu, kterou provedli "američani indiánům". *16* *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit