Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • USA v roce 1986 informovaly MI5, že se na území Velké Británie nachází větší množství Polonia. Bylo odpovězeno, že o tom Britové vědí a mají vše pod kontrolou. Pak následovalo úmrtí Litvíněnka a Berezovského, po krátké době i smrt hraběte, majitele vinotéky a hotelu ve kterém probíhala jednání s dotyčnými osobami i s pracovníky MI. Za smrt těchto osob jsou tedy zodpovědné především zpravodajské služby GBR, které celou věc monitorovaly. Pravda je stejná jako letoun nad Ukrajinou. Vinu hodit na Rusko bez Ruska. Víc není co dodat...
    • Souhlas PS: doporučuji všem knihu z r.2011 pod názvem BEZ CENZURY! od Andreas von Rétyi
  • Kde je pravda? Tohle nám asi naše média zatají…kupodivu, já jsem tuhle variantu vyslovil už kdysi, po zkušenostech se seriálem Mi5, který vycházel z reálu…

    http://zahranicni.eurozpravy.cz/eu/143322-rusove-pry-litvinenka-nezavrazdili-spionuv-bratr-ukazal-prstem-na-jineho-vinika/
    • kde je pravda...obyčejný smrtelník se nikdy nedoví....a média...podají to tak jak dostanou nařízeno...takže veškeré dohady jsou zbytečné....mimochodem. kolik Usa nechalo odstranit lidí, kteří se jim nehodili do kšeftu...to se nikde nepíše...naposled Kadáfí...Putin vzdoruje..a to je dobře, hrajou si na četníka světa a přitom jim doma teče do bot
  • Putin je vrah a zloděj. Celý svět to již dávno ví.
    • Kolik Putin zinscenoval těch demokratických převratů?hledáš špatné jen na tom, kdo se ti nehodí...nebýt Usa a jejich vnucování demokracie někomu...tak je v Evropě klid, nemáme problém s se slimákama, ženy celé evropy by nemuseli chodit večer se strachem ven....jak se např. dotkla politika Ruska tebe a naší země nyní....asi nijak....
  • Aleksandr Litviněnko dobrovolně a upřímně konvertoval k islámu!!! A k tomu chtěl být pochovanej v Čečensku, zajímavý, když za jeho smrtí "stojí" panové Putin a Kadyrov!!!
    • souhlas, ráno to dávali na Russia Today, takže bublina splaskla mojí milý angláni
      • pražská kavárna nějak nereaguje *15* *15* *15* *15*
        • se nediv Shapiro vydal příkaz *1*
  • Putin přivedl Rusko do záhuby.
    • máš důkazy ty prašivej makaku ?? jestli ne tak táhni
      • Ale, ale, plagiáte abys se nám nepokakal, vosle, chi!!!
  • Putin jest szalony
    • Putin nie est tylko szalony, on jest "píp" *1*
    • dearputin.com
      • degenputin.com
      • ta sedla *15* *15* *15* *15*
    • Putin je hrdinou všech čechů ty polská lůzo
  • dobré ráno Novočesko *3*
  • dubček měl taky autonehodu
    • vanhorne
      Jan Masaryk v ten osudny den kdyz vyletel z okna loznice si pry zapomnel nasadit kridla.
  • Gottwaldov jsme už přejmenovali, teď je na řadě Litvínov!!!
  • V archivech Kremlu, Washingtonu a Vatikánu budou ještě ukryta pěkná svinstva.
    V národním zájmu. Tak vlády označují sprosté vraždy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit