Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nemám rád urážky na mailu, ale co dělá M.Zeman, to je urážka celého národa. Ten už ve stupidní debilitě uráží všechny občany. Už ař táhne do Kremlu. Putin bude mít radost a toho slovenského Bureše si vezme ssebou..
    • ty jsi urážka této planety- zhebni
  • ... je kouzelné, jak se pitomečkové z tiscali.cz přitrouble zabývají českým prezidentstvím :)))
  • ... nejzbabělejší krysa na netu nikdy na ty dveře nezaťuká, je to nejzesranější sraačka na netu :)))
  • ... demence je ta nejspravedlivější lidská vlastnost, tupoučký primitiv neví, že je primitivem :)))
  • i to zapařené můžete překontrolovat na adrese Rudyn Hrebeňár, Lidická 1332, Ostrov.Alias jako bijec.Na dveřích má tento prošedivěly exot napsáno "německá překladatelská agentura".
  • ... řeším jedině když se mě zapaří koule a ty mám pořád :)))
  • ).(
  • ObcanHavel
    jsem zvědavý, jestli ho pošlou za mříže, pokud nebude respektovat rozhodnutí soudu, pokud u nás stále funguje demokracie..
    • Nepošlou, protože je neodpovědný, tedy nesvéprávný. Toho můžou poslat jedině do psychiatrické internace.
  • je malý zakrslý šedivý skkřet. Jmenuje se to Rudyn Hrebeňár. Bydlí to v Ostrově , Lidická 1332. Je to na dávkách.Na dveřích to má napsáno "německá překladatelská agentura".Místní hlupák a vyvrhel.
  • je malý zakrslý šedivý skkřet. Jmenuje se to Rudyn Hrebeňár. Bydlí to v Ostrově , Lidická 1332. Je to na dávkách.Na dveřích to má napsáno "německá překladatelská agentura".Místní hlupák a vyvrhel.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit