Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do roku, 1989 byla statní pokladna v plusu,byly zde prosperující podniky,které jsou rozprodány do zahraničí nebo zbourány a dluh ve státní pokladně přes bilion korun
  • dik za normální vidění ČR,Pravdou je, že pravice - ztotožníme-li ji s konzervativizmem (tj. orientace na tradiční evropské hodnoty jako rodina, církev, řád, stát, právo na majetek úplně zprofanovala a slovo demokracie už je nadávka jako komunismus
  • Právě... http://soukromy-list.webnode.cz/
  • Ono jde vždy o koryta. Jenže Babiš to je jiný hráč... Ten buduje intenzivně svoje óbr koryto s hodně vysokým žlabem. Kam dosáhne pouze jeho firma Agrofert divize česko -Babišovo sro... Pánové a dámy.. dobře už bylo.Pokud to nevidíte, tak jste slepí jako krtci. Demokracie má jednu velkou výhodu, že se korytáři vzájemně hlídají... Kdybyste byli v jejich pozici, tak byste se chovali beztak podobně..Přemýšlím o autorovi, který tento článek napsal.. , že by pracoval-externě samořejmě, pro Mafru? Je hodně propagandistický. Účelem propagandy je vše znevěrohodnit... ničemu se nedá věřit až se objeví silný vůdce.... BABIŠ!!!!!
    • schieferstein
      Já si myslím, že Babiš chce něco udělat pořádně a všichni ostatní mu házejí jen klacky pod nohy , a to proto, aby si dále dělali svoje čachry. Oči mi otevřel František Ringo Čech, kterému tímto vyjadřuji hlubokou poklonu.
    • buduje to své koryto vehemetně a to z prostředků nás všech a Evropské únie.Stranu ANO kterou vede tvoří většina zaměstnanců jeho firmy,takže odhlasováno vše.
    • Ano buduje své koryto a to z peněz nás všech a Evropské únie.Také stranaq ANO
    • Alenko, Ty jsi picha Klausova!
    • ... nechlastej, šašku, nikdo tě nečte :)))
      • Jo dobrý, tys to četl a další 4 kousci to hodnotili. Fascinují mě lidi jako ty, když nemají argumenty, tak jsou urážliví. Demokracie je o rozhovoru a argumentech. Když napíšeš,, stejně tě nikdo nečte, nemaje žádné důkazy o svém tvrzení tě posouvá do totalitních režimů... tam totiž lidé mohou číst pouze to, co jim vyfiltrovala vláda.V demokracii-tady se té filtrace, někdy i méně zdařile, účastníš sám. Záleží ovšem, co od života chceš, jaké jsou tovoje životní hodnoty.. co je pro tebe určující... jestli je to nenávist vůči nesouhlasícím s tebou, jestli dokážeš ještě vůbec naslouchat.... nebo si jen vybíráš informace, které tě utvrzují v tvé životní frustraci. i když si nemůžeš nijak ověřit jejich pravdivost.
        • ... nečetl jsem to zdaleka celé, tvůj první řádek mi bohatě stačil, blbe :)))
        • ... se neposer, žvanile, a nepodsouvej mi trapně frustraci, pořád mám skvělou náladu :)))
  • Bohnice mají vycházkový den ? A pacienti se dostali k počítačům a prášky vynechali no je to radost se kochat těmi názory jen tak dál. *3*
    • toto jsou názory par uchylů,kteří zde píší nesmysly a měni nicky.Tyto osoby jsou zde již známy.
    • ... dokonalý výblitek jednoho z největších primitivů na tiscali, skvěle jsem se zasmál, tupče :)
      • klasika... nejsou-li argumenty nebo chbí-li nadhled a vtip pak to dopadá takto...
        • ).(
    • Zlobila jsem zlato. Co s tím uděláš? *14* *14* *14*
  • ... je zde těžce přeblbíno :)))
  • ANO všichni slušní lidé jsou proti estébaku Babišovi. *14*
    • ... si píííííííííííííííča bez konkurence od Pyrenejí po Ural, nepiš o slušných lidech :)))
      • Vážně? A větší opravdu neznáš? Krásná lichotka. *14* *14* *14* *14* *14*
  • To jsou ti praví,kteří by chtěli tuto republiku předělávat.Už to zkusili a na jejich experimenty nyní doplácíme a budeme ještě pár desetiletí doplácet.Dlužíme na koho se podíváme,dáváme církvím a i těm které včera vznikly tučné "odpustky",vykradená republika,splundované podniky,banky a nic nám nepatří.Opravdu dobré vyhlídky pro ještě nenarozené generace. *16* *1*
    • od roku 1989 je to v této zemi podivuhodné,rozkradlo se co se dalo,průmysl se rozprodal,mnoho prosperujících firem zrušilo či zbouralo viz OP Prostějov,dluh přes bilion korun.Je smutné,že největší dluhy natropil Kalousek a Nečasová vláda,načež Kalouska neustále Česká televize propaguje na obrazovkách,místo toho,aby jej soudila.
    • souhlas
    • ... jestli všichni nejsou schopni správně psát jako ty, není divu, blbe :)))
    • Církvi se nedávají žádné odpustky, ale pouze se jí vrací část toho, co ji bylo uloupeno. Dostávají také církve, které "vznikly včera", ale to jim dává ze svého katolická církev z křesťanské lásky, víš? Ano, vykradená republika, vykradený uran, ze kterého vyráběl CCCP atomové bomby k ovládnutí světa, vydrancované uhlí, utlumený lehký průmysl na úkor těžkého průmyslu, který vyráběl ocel pro ruské zbraně na dobývání světa. ale především zničené to nejcennější, co jsme měli: tradiční um, vzdělanost, morálka, pracovitost. *9*
      • Církev se má starat o naše duše a ne o majetky. Je vidět o co jim jde.
        • To je sice pravda, ale musí mít školy, kde se mohli církevní činitelé vzdělávat, musí mít kde bydlet, tedy potřebují kláštery, musí mít kostely, kde lze hlásat Slovo Boží a aby se mohli starat o duše, potřebují sirotčince, hospice, starobince a na údržbu toho všeho potřebují prostředky. Buď se to bude platit ze státního rozpočtu nebo to bude financovat církev ze svého. Zřejmě uvažuješ v mezích hesla "podle sebe soudím tebe". Je třeba uvědomit si, že církev požaduje vrácení toho majetku, který není cílem, ale PROSTŘEDKEM. Ostatně je to její majetek, který ji komunisti uloupili a tak je její věc jak s ním naloží.
        • o zvířecí asi neeee
  • ZÚČASTNILY se předsedové třech pravicových stran!
    Patrně se z předsedů staly BABY.
  • neštěstím téhle země je, že zde v podstatě žádná autentická pravice ( ve smyslu lidí, kteří OPRAVDU, ne jen hubou, vyznávají konzervativní hodnoty jako čest, morálka, spravedlnost, pracovitost, pořádek, osobní zodpovědnost...) není, a navíc zlodějíčci - většinou bývalí komunističtí prominenti - z ODS toto slovo úplně zprofanovali...
    • že si ODS stéle neuvědomí,jakou politiku tato strana vedla a kam tuto zemi přivedla,ale paní Němcová,u které byly odhaleny podvody ze služebním autem a pohonnými hmotami stále tlachá nesmysly a útočí na pana prezidenta.Nechť si tato neschopná knihovnice uvědomi,kolik ODS prošustrovalo peněz a nese za to zodpovědnost a ne že Zeman jede do Ruska a cestu si má zaplatit ze svého.
    • Kam řadíč babiše.. o toho tady totiž jde.... jestlis to nepostřehl.
    • ... jestli se blb jako ty povyšuje na znalce téhle země, lze se jenom srdečně rozesmát :)))
      • Narodil jsem se v této zemi, mnohé jsem si o ní a o její historii přečetl, takže leccos vím. Ale považovat se za znalce? To rozhodně ne, jsou tací, kteří toho znají mnohem víc a proto se celý život učím nové věci, chytráku. *3*
        • ... já si na experta nehraju, nechápu, naco sděluješ své leccos trotlům jako tirador :)))
          • Reagoval jsem na nick "antirath ", tak je s podivem, že co by "antiblb" reaguješ. *3*
            Chodím na Tiscali, protože se tady z článků leccos dovím, poučím se z názorů některých přispěvatelů, ale hlavně se při práci odreaguji při čtení příspěvků velké části pisatelů. A někdy si také dovolím nabídnout svůj názor nebo "pošťouchnout" některého pisatele. *3*
            • ... musíš mít velmi náročnou práci, čéče :)))
    • Naprosto přesné. Lépe bych to nenapsal.
      • ... není divu, blbe :)))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit