Přejít na výpis diskuzí

Všude byla krev, řekla Kvitová. O napadení vypovídala přes mikrofon

5.2.2019 11:00
7 příspěvků

Tenistka Petra Kvitová dnes vypovídala u Krajského soudu v Brně o svém napadení z prosince 2016. Aby se nemusela potkat s obžalovaným třiatřicetiletým Radimem Žondrou, hovořila v oddělené místnosti. Žondra u soudu znovu popřel, že by čin spáchal, jeho provedení označil za amatérské. Muži za vydírání...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Musí to být hrozné, když je někdo přepadený. Já bych pak měla hrozný strach být někde sama, aby se mi to znovu nestalo. Mně se naštěstí nic nikdy nestalo, ale kamarádka byla přepadená a musela pak chodit k psychologovi, aby jí s traumatem pomohl.

 • Opet Tiscali cenzura a vymazani slusneho prispevku...!

 • ingarch.jspacek

  Postrádám díky za zázračné uzdravení té ruky. Přitom tam píší, že si myslela, že už raketu do ruky nevezme! Kde jí tu ruku zachránili?

  • Nejvřelejší "poděkování" zaznělo - podle zprávy z 6. 3. 2018 - ze strany Ministerstva zdravotnictví ČR - jehož šéfem je Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch, MHA (ANO) - které zastavilo plánovanou rekonstrukci slavného chirurgického ústavu ve Vysokém nad Jizerou. Stoplo 60 milionů Kč na tuto akci, které byly už ve státním rozpočtu schváleny...

   Jinak - slečna Petra Kvitová opakovaně poděkovala panu doktoru Kebrlemu i týmu ve Vysokém n. J. osobně i ve sdělovacích prostředcích. 

  • V Ústavu chirurgie ruky ve Vysokém nad Jizerou slečnu Kvitovou operoval MUDr. Radek KEBRLE se svým týmem, za využití operačního mikroskopu. MUDr. Kebrle se na chirurgii ruky se specializuje už sedmnáct let - i když je schopen provést i jiné zákroky zde. 

   A je takový machr, že se od něj jezdí učit podobní specialisté z celého světa - dokonce k některým zákrokům vyjíždí do ciziny - i za oceán

   A skutečně dobrý chirurg, zabývající se úrazy ruky toho musí umět opravdu hodně! Musí si umět poradit si s měkkými tkáněmi i s kostmi. Zvládnout posun kůže, zašít šlachy, nervy, cévy - a ty na ruce mívají průměr i méně než milimetr. Musí vědět, jak sešroubovat dlahy na kostech, využívat roentgen a ultrazvuk, musí operovat často pod mikroskopem, ale i s pomocí endoskopického vybavení. 

 • on ji vytecnik napadl pres mikrofon ?! tak uz nic, uz je titulek zmenenej

 • Není divu, že onen "Žondra vinu popírá a tvrdí, že..."

  Už při představě, že by byl odsouzen a zdravotní pojišťovna slečny Kvitové na něm začala vymáhat náklady, spojené s operací v řádu milionů Kč, se mu musí protáčet panenky! 

  A jeho obhajoba?

  - odvolává se na Stavební deník firmy, u které údajně pracoval - a ten se najednou nemůže najít! 

  - odvolává se na svědky, co podle něj potvrdili, že ve firmě určitě musel být - a oni náhle před soudem nemohou potvrdit, že ho tam viděli!

  - odvolává se na kamery, co nahrály stroj, kterým se mělo jezdit a který měl řídit (a v promítaném záznamu z jím udané doby ten stroj jen nehybně stál). 

  - odvolává se na přítelkyni, jíž v inkriminované době psal SMS-ky. ........ A ejhle - ty v jeho i v jejím mobilu jsou jako zázrakem smazané. Jako by SMS-ka "Jsem v práci" mohla být uznána jako alibi - i když by se dala zjistit lokalita i čas, kdy a odkuď byla poslána....

  Hmmm...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit