Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Profesionální zabiják a námezdný žoldák snad dostal konečně svůj díl . Doufám pevně , že přežije, slepý na vozíku .
  • Sudeťáci taky chtěli sebeurčení. Takže naprosto bezpochyby schvalujete mnichovskou smlouvu, že ?
  • Obdivuji vaši vybranou mluvu a vybroušené vyjadřování . Nebýval jste dlaždič ?
  • Úctu si každý musí zasloužit a nikdo na ni nemá automaticky nárok jen protože je v letech . Řeknu to jednoduše, někoho JE možno si vážit , někoho NE .
  • Choroba vyslana do sveta Ebamou, blbe. *1*
  • Tebe cikánskej skurvyzjebe si měl odnýst lucifer už dávno do pekel, už se na tebe vaří olej.
  • Loutková vláda v Kyjevě vede občanskou válku, vraždí vlastní občany kteří chtějí svobodu- vlastní sebeurčení. K tomu využívá všechny prostředky včetně usa osvědčených lží. Včetně blekotala Fištejna včera v TV.
  • Ono je to tak trochu o informaci,protože tiscali poslední dobou píše o jablkách a hruškách, já jsem se jenom přispůsobila,a co chaos ?Co naše republika?Není to chaos?
  • Čuchn zi prd!!!
  • Ebama ?
  • děuka nemusí mít inteligenci. Tam jde o jiné kvality ! *1*
  • myšlenek, ale s poslední větou souhlasím !
  • si představuji jinak ! Tohle byl pouze 1) fanatik (bývalý bolševik) nebo 2) žoldák (za dobré peníze). Obecně: zelený mozek čili obyčejný "gumák" !!! *2*
  • proletěl u maturity z ČJ a proto nechce psát česky, neboť to moc (spisovně) neumí !?
  • Obola ?
  • Včera v přímém přenosu jsem se s chutí zasmála,když Karas v přímém přenosu odpovídal,jakoby pod vlivem alkoholu,přispůsobuji se demokratickým novinářům,jedna bába povídala,přidala jsemse k diskuzi pavlačových drbenž ,já už totiž na to mám věk a jelikož v česku mají mladí takovou úctu ke stáří tak se k tomu hlásím a jsem na to hrdá,protože ,těm co si říkají mládež budu konečně říkat nevychovaní spratci.
  • Ten ruský okupant dostal co mu patří. Chápu, že Rus řve že to není pravda. Ale i toho jejich Vovo Putlera si odnese rohatej. *16*
  • Kchárl je starej dědek a nemá inteligenci, ale našel si děuku, s podobnou inteligencí jako má on!! *3* *3* *3*
  • Zlodeji nicku!
  • řekni to česky, USA by chtěly druhé Guantanamo na Britském území t.j ostrov Diego Garcia který britům patří.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit