Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Boha jeho, čo sa čudujetě, veď všeci kradnú, sory jako. A preto som išiel do parlamentu aby som mal hen tú imunitu. Až buděm riadit štát aj tu policiju ako svoj podnik... *16*
    • Henten ony bazmek pravdu diš vogo
  • Jak fungují dotace? Já tomu stále nerozumím!
    Předpokládám, že žadatel podá žádost i s nějakou průvodní dokumentací, to vše musí splnit nějaké parametry.
    Předpokládám, že úřad přidělující dotace si žádost i dokumentaci přečte, ověří si fakta a potom rozhodne.
    A co se stalo? Někdo z AF vytvořil malou firmu, která podle všeho splnila vše pro získání dotace. Pokud by něco nesplnila potom by snad dotaci nedostala. Potom je zde ještě jedna možnost a sice, že pochybil úřad, který dotace schvaluje. Jenže to jaksi není Babišův problém.
    V polovině 90 let stát uzákonil daňové zvýhodnění firem s méně jak 600 zaměstnanci. V té době bylo spousta podniků účelově rozděleno na menší jen proto aby toto zvýhodnění získali. V té době nikdo nikoho nežaloval, že se účelově vyhýbá danění (že si účelově snížil daně).
    Proč to najednou někomu tak moc vadí? Proč se navážejí do Babiše a ne do úřadu, který dotaci (podle všeho špatně) schválil? Proč se to řeší až před volbami, když se to mohlo řešit už na začátku roku?
    Těch proč je spousta a nikdo na ně nedává odpověď, proč?
  • Sakra, jak je možné, že někdo si po chcípnutí komunismu "vydělal" miliardy a já mám prrd.
    No jo, asi je to tím, že všetci kradnú jen já jsem se vždy živil vlastní prací.
    • ... je to prosté, tvá kvalifikace je naprosto k ho*nu, blbe :)))
    • ty a praci ty ani nevíš co to je ty ročníku 1990
  • Bože,ti mají plné kalhoty strachu.Zřejmě cítí že pan Babiš zatrhne byrokratům a nepotřebným podržtaškům jejich přebujelost.Pořád se je žvaní,a nenechají policajty zjistit co je pravda a co jen udavačské přání.Každý pisálek už ví co případný soud vyhlásí,a nejvíce ČT 24.Nejsem fanda pana Babiše,ale štve mne souzení od amatérů bez důkazů.
    • souhlas, stačí se mrknout na tyhle amatery :www.amateri.com
  • řídí policii, že... *4*
    • pšt to je máčo od čssd
      • víme sajmon, pšt *15*
        • my víme BTW
          • *4*
      • je to mocná strana ta ČSSD když dokáže zatočit i s Babišem, klobouk dolů, volím je, toto mě ujistilo, nechci volit oběť, ale silného lídra *3*
  • Nesmysl už proběhl 2x řízený audit státem a dopadl vpořádku.
    • a naklikat si 8 plusek za půl minuty je jen ukázkou tvé zoufalosti *15*
      • Jistě Talosi či vlastně soudruhu BTW?
    • lžež, ten audit dělali podřízení Babiše na jeho zadání
  • https://www.youtube.com/watch?v=V2sXSsLSt6Q&t=2s
    • Soudruhu už tu nezvracej!
  • Hlavně že ten slovenskej dobytek likviduje malé podnikatele nesmyslným nařízeními a kontrolami. a sám krade jak straka, ze Slovenska ho vypráskali jako prašivýho psa a v čechách ho lůza od pásu a z pracáků radostně volí. Věřte, že jediné komu bude líp je on sám. O vás by si neotřel ani psí lejno z boty. Je to miliardář vy trubky, myslíte, že si ty prachy vydělal poctivě ? a že je ve vládě kvůli vám aby vám pomohl ? o kolik se vám zvedla životní úroveň při jeho funkci MF no povídejte ?
    • Naprosto souhlasím.

      Ze Slovenska ho vypráskali - utekl, protože tam dluží hoooodně desítek milionů...

      Likviduje i velké podnikatele, kteří mu nechtějí svůj podnik prodat. Posílá na ně ihned nejrůznější kontroly atd...

      Babiš je zkrátka svińa, která myslí jen na své koryto. Pouze zabedněnci si myslí, že šel do politiky , aby konal blaho pro voliče...
      • švinja je presiduensky slovo vogo
    • tak odpovězte místo toho rudého klikání vy chudáčci ?
  • IX. V případě přestupkového řízení či trestního stíhání proti své osobě, Reprezentant nebude
    využívat poslaneckou/senátorskou imunitu a požádá příslušný parlamentní výbor, aby
    neprodleně navrhl jeho vydání. Jedinou výjimku v tomto ohledu tvoří případné stíhání
    za politické projevy pronesené na půdě Parlamentu ČR.
    X. Reprezentant, proti němuž je zahájeno trestní stíhání, neprodleně rezignuje na volený mandát, na
    svou funkci ve Hnutí a na členství ve Hnutí.
    XI. V případě závažného či opakovaného porušení Kodexu a po projednání tohoto porušení v
    Rozhodčí a smírčí komisi Hnutí Reprezentant neprodleně rezignuje na volený mandát, na svou funkci
    ve Hnutí a na členství ve Hnutí.
    • Místopředseda ANO Jaroslav Faltýnek považuje trestní stíhání v kauze Čapí hnízdo za šikanu ze strany policie. S kauzou prý nemá nic společného a současný vývoj tak nechápe. Rezignovat na poslanecký mandát odmítá. Podobně se vyjádřil i předseda hnutí Andrej Babiš.
      • VYJÍMKA V MORÁLNÍM KODEXU :

        neplatí pro pana Babiše a pro pana Faltýnka


        *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*



        PCHE !!!! *15* *15* *15*
  • Nevěděl jsem, koho na podzim volit a váš článeček mně pomohl se rozhodnout. Rozhodně Babiše, ANO ! ! !
    • všichni kriminálníci ho budou volit, takže se ti nedivím
      • Tvůj fotr kolaborant taky BTW?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit