Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kubice 2 jaká "náhoda" taková klauniáda před volbami ! I když budou nevinní tak se taškařice před volbami "zdařila".
  • KIMCID
    Jen to zkuste ať se konečně spustí řetězová reakce. Pak se sejdou všichni od Kalouska až po Babiše na hradě....Mírov
    • nazdááár estébáku, tak jak renta od ministerva vnitra za udávání je pořád v chodu ty ruskej hajzle? *15*
      • KIMCID
        Mě může urazit jen inteligent, to ty nejsi.
        • já tě neurážím estébáku, vždyť jsi komunistická nula, tebe urazit nelze *15*
          • KIMCID
            Bohužel já nesloužil za komunismu víš je rok 2017
            • KIMCID
              Odejdi sám dítě soudruha
            • jsi kolaborant a estébák, odpad *11*

              odchod nýmande, běž, běž, huš
  • S celé žádosti cítím aktivitu skorumpované dvouhlavé hydry Sobotky s Chovancem kteří už
    nevědí jak se udržet u moci.Chovanec už jednou v televizi Babišovi vyhrožoval že v tom
    mohou pokračovat když se tam Babiš se zmínil o kontrolách v Agrofertu.Žádná jiná strana
    nemá zájem o likvidaci Babiše jen ČSSD.Už tady vládli ODS,ČSSD tak proč ne ANO ať
    mají také šanci ukázat co umí,když se to lidem nebude líbit tak je sami zbavěji moci k tomu
    nepotřebují žádné ČSSD.
    • Takže těch 50 mega které byli určeny pro malé a střední podnikatele Babiš nepobral ? ti novináři z Volstrýtu si ale vymýšlejí. No toto *7*
      • Závist soudruhu BTW?
        • víme sajmon, BTW
  • Ministr vnitra vystuduje plzeňskou právnickou fakultu za 9 měsíců. Neoprávněně užívá titulu a v této zemi se nikdo nad tím nezamyslí. Gauneři z ČSSD mě přesvědčili o tom, že na podzim volím ANO.
    • a co to má společného s tím že je Babiš zloděj ?
      • A co to má s tebou ty nulo BTW?
  • Kraken z Hradu, dříve než se v lednu odporoučí a odtáhne s Ovčincem na Vysočinu, udělí Burešovi milost, psali to na ruském Sputniku. Bureš se nemá čeho bát, snad jen toho, že křivě přísahal na zdraví svých dětí.
    • Ty jsi blbý jak daleko vidíš..... Nechej si ty cinty pro své soukmenovce!!!!
      • vanhorne
        'Ty jsi blbý jak daleko vidíš..... Nechej si ty cinty pro své soukmenovce!!!!"
        Ty urcite vidis jen tu pazouru, ktera ti strka pod nos koblihu.☺
        • Zajímavé že o koblize píše ten co ví že se rozdávali? Kolikrát jsi šel BTW?
          • vanhorne
            " Kolikrát jsi šel BTW?"
            Nejsi trosku dezorientovany, ze pises na nespravnou adresu?☺
            • Na tvou je to dobře
  • Konečně bude ten slovenský megazloděj zatčen. Včetci kradnú, ale já najviac - to je jeho krédo. Ať mi nikdo netvrdí, že k těm miliardám přišel poctivou prací. A s tím jeho Hnízdem je to výsměch, divím se, že ještě nesedí v base v Bruselu. A teď řve, že za tím stojí Kalousek, pako jedno.
    • Naštvaná ovčanko, je vidět, kdo Vám masíruje mozkové závity. Uvědomte si, že ti "ktorí kradnů" v politice, aspoň v přímé politice, nejsou a jen tahají za nitky. Ti kteří v politice jsou, to jsou většinou ty figurky které v rámci "demokracie" prosazují zájmy svých chlebodárců. Proto Babiš mezi tuto sebranku nezapadá a snaží se ho ze svých zaběhlých praktik vytlačit a morálně dehonestovat před voliči. Takže než napíšete nějaký kritický výrok, je třeba i přemýšlet......
  • Hlavně ať Burešovi zavčas zabaví cestovní pas, aby ho pak Interpol nemusel honit někde v nějaké Tramtárii.
  • Makak
    https://www.youtube.com/watch?v=D6iWE7iiRIQ
    *1* *1* *1* *1* *1*
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • všici kradnů a može za to hen ten Kalúsek
  • Přesto,že ODS a TOP09 napáchaly spoustu podvodů,nestydí se před volbami pošpinit hnutí,které má největší podporu veřejnosti a za dobu svého působení ve vládě,vykonalo nejvíce pro národ.Tyhle podrazy ovšem budou ve volbách zaslouženě potrestány.
    Kalousek i Fiala mají strach ztoho,že po volbách Babiš coby premier,nechá zpětně prošetřit
    všechny jejich zlodějny.
    • Já bych spíše se soustředil na zlodějny estébáka Bureše.
      • A ty ostatní zlodějny za miliardy nechal tak. Už víme, na čí straně jsou "policisté".....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit