Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Henten ony bazmek pravdu diš vogo
  • Boha jeho, čo sa čudujetě, veď všeci kradnú, sory jako. A preto som išiel do parlamentu aby som mal hen tú imunitu. Až buděm riadit štát aj tu policiju ako svoj podnik... *16*
  • švinja je presiduensky slovo vogo
  • Jak fungují dotace? Já tomu stále nerozumím!
    Předpokládám, že žadatel podá žádost i s nějakou průvodní dokumentací, to vše musí splnit nějaké parametry.
    Předpokládám, že úřad přidělující dotace si žádost i dokumentaci přečte, ověří si fakta a potom rozhodne.
    A co se stalo? Někdo z AF vytvořil malou firmu, která podle všeho splnila vše pro získání dotace. Pokud by něco nesplnila potom by snad dotaci nedostala. Potom je zde ještě jedna možnost a sice, že pochybil úřad, který dotace schvaluje. Jenže to jaksi není Babišův problém.
    V polovině 90 let stát uzákonil daňové zvýhodnění firem s méně jak 600 zaměstnanci. V té době bylo spousta podniků účelově rozděleno na menší jen proto aby toto zvýhodnění získali. V té době nikdo nikoho nežaloval, že se účelově vyhýbá danění (že si účelově snížil daně).
    Proč to najednou někomu tak moc vadí? Proč se navážejí do Babiše a ne do úřadu, který dotaci (podle všeho špatně) schválil? Proč se to řeší až před volbami, když se to mohlo řešit už na začátku roku?
    Těch proč je spousta a nikdo na ně nedává odpověď, proč?
  • *4*
  • ... je to prosté, tvá kvalifikace je naprosto k ho*nu, blbe :)))
  • ty a praci ty ani nevíš co to je ty ročníku 1990
  • Sakra, jak je možné, že někdo si po chcípnutí komunismu "vydělal" miliardy a já mám prrd.
    No jo, asi je to tím, že všetci kradnú jen já jsem se vždy živil vlastní prací.
  • my víme BTW
  • souhlas, stačí se mrknout na tyhle amatery :www.amateri.com
  • Bože,ti mají plné kalhoty strachu.Zřejmě cítí že pan Babiš zatrhne byrokratům a nepotřebným podržtaškům jejich přebujelost.Pořád se je žvaní,a nenechají policajty zjistit co je pravda a co jen udavačské přání.Každý pisálek už ví co případný soud vyhlásí,a nejvíce ČT 24.Nejsem fanda pana Babiše,ale štve mne souzení od amatérů bez důkazů.
  • víme sajmon, pšt *15*
  • je to mocná strana ta ČSSD když dokáže zatočit i s Babišem, klobouk dolů, volím je, toto mě ujistilo, nechci volit oběť, ale silného lídra *3*
  • pšt to je máčo od čssd
  • řídí policii, že... *4*
  • Na tvou je to dobře
  • víme sajmon, BTW
  • vanhorne
    " Kolikrát jsi šel BTW?"
    Nejsi trosku dezorientovany, ze pises na nespravnou adresu?☺
  • Zajímavé že o koblize píše ten co ví že se rozdávali? Kolikrát jsi šel BTW?
  • A co to má s tebou ty nulo BTW?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit