Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ivanka386

    Super článek. Musím říct, že já měla asi největší problém s tím návratem do práce poté, co jsem byla delší dobu nezaměstnaná. Ten stres s tím spojený byl strašný. Stejně jsem v té práci moc dlouho nevydržela, protože po několika měsících jsem se rozhodla, že si rozjedu své vlastní offshore podnikání.

  • To co předvedl Zeman, to dokáže i průměrně inteligentní pštros. Kopat kolem sebe a pak se z titulu zástupce EU nechat odvézt k Putinovi nebo do Číny, Tam se najíst, vyprázdnit, navrhnout vraždění novinářů, sežrat svačinu a zase se nechat odvézt.
    • Hlavně, aby v pondělí podepsal milost pro Kajínka, kdyby ho klepnulo, už to nikdo jiný neudělá...
    • Zeman je náš nejlepší prezident a ty, bezvýznamný, s tím nic nenaděláš.
      • Zeman ??? - co to je, nebo kdo to je ????
        Znám několik Zemanů, některým se dá říct i "pan", většinou jsou to slušní lidé.
        Pak jsem slyšel o jakési obludné klátící se křivácké, prolhané zrůdě zasviňující v současné době pražský hrad - tomu se prý také říká zeman.
  • Jak to říkal Zeman? Správný čech kouří ,pije /chlastá/ a zemře před důchodem !?!?!
    Co k tomu dodat. Hroznej a debilní názor ale ještě horší je ,že místo Zemana na presidenta
    nikdo lepší není a to je ta největší hrůza této splečnosti !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit