Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dnes jsem na ČT 24 sledoval Otázky V. Moravce s panem Babišem a Niedermayerem. Pan Babiš vedl svůj hovor výborně, i když mu pořád skákali do řeči, nedal se, v klidu a pohodě poukazoval na lumpárny chemika Kalouska, choval se přesně jako budoucí premiér s nímž lze na úrovni diskutovat, pouze ti dva oponenti mu nechtěli dovolit mluvit. Avšak náš budoucí pan premiér byl nad věcí.
    • vanhorne
      "mu nechtěli dovolit mluvit"
      Chudacek Babis, zase mu ublizovali.Doufam, ze se ho nikdo nezeptal na Čapí hnízdo.
    • Hmm, tak to jsem se asi dívala na jiný pořad...
  • Dnes jsem na ČT 24 sledoval Otázky V. Moravce s Babišem a Niedermayerem. Babiš vedl své "kázání", skákal do řeči, nepřipouštěl nesouhlas, v každé druhé větě z něčeho osočoval Kalouska, choval se jak diktátor s nímž lze diskutovat pouze když oponentovi dovolí mluvit. Tohleto kdyby mělo být premiérem a k tomu to co je na hradě... tak potěš Pánbu. Obávám se, že se najde dost ovcí, kteří si TO zvolí. Za koblihu nebo jenom za kecy a sliby. A se ovce budou divit jaký tady bude ovčinec.
    • vanhorne
      "Obávám se, že se najde dost ovcí,"
      Mas zbytecne obavy, nase stado jde za svym bačou.
    • :-)))) dívali jsme se na stejný pořad...
  • Nezbývá než volit Babiše,jinak se toho 26leteho trvající ksindlu nezbavíme ODS,TOP 09,cernoprdelniky,cssd,krausovske chatry,neobjektivni žumpy čt,knizat a havloidnich vekslaku. Nasjatslunickarumdohuby!
  • Já jsem zde psal,že podnikám, jinak mne nikdo nedonutí si nějaké EET udělat když nebudu chtít. Proč bych měl platit zdravotní a sociální když potom Babiš mi dá 6 000 Kč. důchodu. Hodím se na pracák ať si to stát cáluje tím pádem se mi zvedne i částka na důchod a hezky vesele budu dělat na černo jak se to dělá dnes. Jinak od března koupíte i tu koblihu od Babiše dráž to si ti Babišovi příznivci neuvědomují? Babiš ji určitě nezlevní pro prodejce nebo, že by ano? Co to je Agrofert co vyrábějí, dle mého názoru nic pouze zastřešují 250 podniků a na nich parazitují u mne to jsou nemakačenkové a netáhla co žijí pouze s dotací a parazitují na podnicích. Babiš dělá všechno a vlastně nic. Agrofert prodává auta a spousta dalších aktivit co nemají nic společného se zemědělstvím.
    Jaký mají tvoji zaměstnanci plat Babiši 12 - 15 - 17 tis. hrubého. Jdi se vycpat s takovým platem žebráku, hledáš zaměstnance vezmi si lidi ze západu a budeš platit nejméně 35 000 Kč.
    Babiši ty nejsi dobrý podnikatel ty jsi ten co lidi ožebračuje a to děláš i s celým státem protože jsi neschopný žvanil.
    • Nelíbí se Vám pravda soudruzi? Pravda je krutá, ale pravdivá. Pomalu 30 let od revoluce a plat jako na Balkánu? U mne jste pouze gauneři co jenom hrabou a Babiš obzvlášť. Ne táhněte s vašema podnikama na Ukrajinu a plat jako dává Babiš svým zaměstnancům. Babišova žebračenka, dělejte hlupáky z někoho jiného.
  • Bureše se nezbavíme páč rozdává koblihy na to běžnej čecháček slyší a navíc když sosedovi votraví Bureš kozu tedy nainstalujeme EET tak to se teprv tetelí kobliháři blahem a vůbec jim nevadí že draží ceny díky tomu má to je na nej moc složitý hlavně že soused teď pěkně musí všechno danit jinak samo tu koupelnu mu franta vydlaždičkuje bez papíru to je kámoš...
  • na vyhození je především ten čobolák Bureš. Už to začíná a to ještě neřídí stát jako (svůj) podnik.
    • alicia1
      Bureš nie je čobolák, len šálený východňar ktory robi zo seba svätca.
      • ... omyl, ty hloupý demente, ten šalený východňar pouze využíva dementní blbečky jako ty :)))
        • Ty se umlátíš sám pitomečku.
    • ... jsi dokonalý vidlák :)))
  • V Čt žumpa je hlavně na vyhození ředitel Dvořák co byl předtím na nově ředitelem,zacit čistit od vrchu!
  • No, ono těch reaktorů na ČT je taky dost. Hrají si na elitu a jejich jednostranný náhled byl zcela viditelný u amerických voleb
    • ... ty tvé reaktory se docela povedly, bez ČT nedáš ani ránu, že, už se neztrapňuj :)))
  • A co takhle vyhodit toho drzého čoboláka, který pro druhé vymýšlí EET a jiné ííčoviny, ale jaké on má příjmy, do toho nikomu nic není
    • ... to víš, blbe, ty nikdy nic nevymyslíš, tak to dělají borci :)))
  • Ve stížnosti zaslané Radě ČT požaduje, aby z toho televize pro autory vyvodila "pracovněprávní postih".

    Pracovně právní postih nemusí být hned vyhazov, jak je psáno v nadpise.
    Ani by to podle zákona nebylo možné.
    Páni redaktoři, vy jste neobjektivní, jako ti z ČT. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit